Taniec z Gwiazdami pozwolił wielu gwiazdom przebić się do pierwszej ligi polskiego show-biznesu. Wiele z nich do dziś korzysta z popularności zdobytej w programie. Niektórzy jednak zniknęli z medialnego świata. 13 lat temu Maria Wałęsa wzięła udział w tanecznym show. Co u niej słychać?

Taniec z Gwiazdami wielu gwiazdom pozwolił sprawdzić się na tanecznym parkiecie i zaistnieć na ściankach. Program jest emitowany od 2005 roku, w tym czasie wzięło w nim udział wiele osobistości. Maria Wałęsa do pewnego momentu z przyjemnością wykorzystywała popularność zdobytą w Tańcu z Gwiazdami. Odwiedzała programy śniadaniowe i pojawiała się na łamach kolorowych gazet. Co dziś robi córka prezydenta?

Taniec z Gwiazdami: Maria Wałęsa była gwiazdą programu

Córka Lecha Wałęsy kilkanaście lat temu zdobyła popularność za sprawą Tańca z Gwiazdami. Przyjaźń z Edytą Herbuś zapewniła jej jeszcze większe zainteresowanie mediów. Maria chętnie korzystała z zaproszeń na salony, jednak z czasem zupełnie zniknęła i przestała pojawiać się na wydarzeniach dla gwiazd. Co się stało?

Zainteresowanie mediów sprzyjało karierze Marii Wałęsy, do czasu, gdy światło dzienne ujrzały kompromitujące ją zdjęcia. Na opublikowanych fotografiach gwiazda była wyraźnie pod wpływem alkoholu. Nie była to niestety jedyna sytuacja, gdy Maria została przyłapana pod wpływem alkoholu. Po tych wydarzeniach rozpoczęły się próby poprawy wizerunku córki byłego prezydenta.

Co robi córka Lecha Wałęsy?

Córka Lecha Wałęsy prowadziła własną firmę odzieżową o nazwie Cottonsushi, jednak dość szybko musiała zamknąć swój pierwszy sklep. Maria Wałęsa popadła w długi. Media informowały, że sprawą musiał zająć się komornik, a kobietę z kłopotów musieli ratować rodzice. Po głośnych niepowodzeniach gwiazda zadbała, aby do mediów nie przedostawały się żadne informacje na jej temat.

Maria Wałęsa jest też założycielką fundacji dla wschodzących gwiazd Celebrity Nation. Tam zajmowała się wyrównywaniem szans na drodze do rozwoju intelektualnego, zawodowego i kulturalnego. Po kilku wpadkach gwiazda wycofała się jednak z życia publicznego i stara się żyć z dala od mediów. Od czasu do czasu na niewielką skalę zajmuje się promowaniem akcji związanych z polityką, np. zachęca do udziału w wyborach. Nie wiadomo, czym dokładnie dziś się zajmuje. Od czasów przygody z Tańcem z Gwiazdami zmieniła fryzurę i ciemne włosy zamieniła na uroczy blond. Wygląda na to, że nie tęskni za sławą i zainteresowaniem mediów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
facebook.com/pg/mariavictoriawalesa

Maria Wałęsa wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami. Program pomógł jej zdobyć ogromną popularność.

taniec z gwiazdami
facebook.com/pg/mariavictoriawalesa

Po pewnych niepowodzeniach gwiazda zupełnie zniknęła z show-biznesu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Koło fortuny” bez Rafała Brzozowskiego. Partnerem Izabelli Krzan zostanie słynny wokalista
  2. „Jaka to melodia” ma nowego prowadzącego. Gwiazdor „The Voice of Poland” zastąpi Norbiego
  3. Danuta Wałęsa w młodości. Śliczna, drobna i skromna, sama wychowała 8 dzieci [ZDJĘCIA]
  4. Rozwód Agaty Kuleszy trwa. Nowe, przykre informacje o jej batalii z mężem
  5. Anna Przybylska: „Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują…”

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułPaznokcie ślubne. Najmodniejsze wzory na rok 2019! [ZDJĘCIA]
Następny artykułMajka Jeżowska w bikini wypoczywa na jachcie. Trudno uwierzyć, że ma 59 lat!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.