Lelum.pl > Nowości > ”Tata zostawił moją mamę tuż po porodzie. Powiedział, że nie poradzi sobie w nowej roli i po prostu wyszedł”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 01.12.2019 11:21

”Tata zostawił moją mamę tuż po porodzie. Powiedział, że nie poradzi sobie w nowej roli i po prostu wyszedł”

Tata
facebook.com

Tata nieobecny w życiu dzieci to niestety bardzo często przypadek. Wielu ojców nie jest gotowych na to, by wziąć odpowiedzialność za dziecko i nie ma żadnego sposobu, żeby ich do tego zmusić, chociaż matki muszą to zrobić, niezależnie od swoich sytuacji. Tak było właśnie w przypadku rodziców Ilony.

Przez całe życie w kobiecie narastała frustracja, spowodowana tym, w jaki sposób ona i jej mama zostały potraktowane przez jej ojca. Chociaż jej tata był starszy od mamy i w dużo lepszej sytuacji, pozostawił partnerkę samą z maleńkim dzieckiem, podczas gdy ona była gotowa poświęcić wszystko, by zapewnić mu dobre życie.

„Tata zostawił mamę tuż po porodzie”

— Powiedział, że nie poradzi sobie w nowej roli i po prostu wyszedł — opowiada Ilona. — I kiedy mówię „tuż po”, naprawdę mam to na myśli. Byłam na świecie zaledwie kilka godzin, kiedy on nagle oświadczył, że to dla niego za dużo.

tata

Matka kobiety została sama z malutkim dzieckiem.

Nic nie zapowiadało na to, że mężczyzna mógłby się tak zachować. Jego związek z Patrycją trwał latami i oboje — jak się wydawało — byli w nim szczęśliwi. Tata Ilony wspierał jej mamę przez cały czas trwania ciąży. Dopiero kiedy dziecko już się urodziło, pokazał swoją prawdziwą twarz.

Kobieta pogrążyła się w depresji

Wycieńczona po porodzie Patrycja w jednej minucie została całkiem sama. Przez pierwsze lata życia Ilony, ledwie wiązały koniec z końcem. — Moje dzieciństwo nie było łatwe, ale mama jest aniołem. Robiła wszystko, żebym była szczęśliwym dzieckiem i miała dobre życie, chociaż nawet wtedy widziałam, jak ona sama bardzo się męczy.

Kiedy była dzieckiem, jej mama mówiła jej po prostu, że z tatą się rozstali. Dopiero jako nastolatka poznała prawdę o tym, jak okropnie zachował się jej ojciec. Od tego czasu przepełnia ją coraz większa i większa nienawiść do mężczyzny. Od kilku lat próbuje go znaleźć, tylko po to, żeby mu nawrzucać. Ma nadzieje, że zjadają go wyrzuty sumienia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tata

Nigdy nie poznała swojego ojca.

tata

Mama robiła wszystko, co w jej mocy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Będziemy płacić podatek od grzechu? Nowa danina opustoszy nam portfele
  2. Małgorzata Kożuchowska całuje się z kobietą. Do sieci wyciekły dokładne zdjęcia
  3. Nie żyje uczestniczka programu „X-Factor”. Miała jedynie 38 lat
  4. Była żona Cezarego Pazury była uzależniona. Wkrótce kobieta uciekła, zostawiła go z kilkuletnią córeczką
  5. Nie żyje słynny aktor. Zmarł przed kamerami, miał 35 lat
  6. Edyta Górniak znów jest zakochana. Diwa opowiedziała o związku u Kuby Wojewódzkiego
  7. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki