Lelum.pl > Artysta

Artysta

artysta
26.03.2021 18:01 Legendarny artysta opublikował nagły komunikat. Zdiagnozowano u niego nowotwór IV stopnia „Módlcie się za mnie”

B.J. Thomas, amerykański piosenkarz, opublikował oświadczenie, w którym poinformował, że zdiagnozowano u niego nowotwór. Artysta zwrócił się do swoich fanów z gorącą prośbą. B.J. Thomas (78 l.) jest amerykańskim piosenkarzem muzyki country oraz pop. Jego wielką karierę zapoczątkował m.in. singiel Hooked on a Feeling. Jednak to piosenka Raindrops Keep Fallin’ on My Head dała mu największą rozpoznawalność.

dziennikarka
12.12.2020 11:16 Był ikoną dla wielu Polek, właśnie przekazano wiadomość o jego śmierci. Odszedł twórca słynnego logo

Do mediów dotarła przykra wiadomość o śmierci Jerzego Treutlera, autora ponad 200 plakatów i setek okładek, ilustracji, rysunków czy ulotek. Do historii polskiej grafiki użytkowej przeszedł jako twórca słynnej „Jaskółki” – logotypu Mody Polskiej. Miał 89 lat. Był bardzo krytyczny wobec swoich prac. W rozmowie z jedną z redaktorek Vouge’a stwierdził: – Zrobiłem około 90 plakatów filmowych. Szacunek mam dla połowy. Tę smutną wiadomość za pośrednictwem Facebooka przekazał Patryk Hardziej, który zaprojektował katalog wystawy jego prac w Muzeum Plakatu w Wilanowie. – Do widzenia Jurku… – napisał. Zobacz także: Zmęczona obowiązkami? Produkt z Rossmanna za 5 złotych zdziała cuda

Genesis Breyer P-Orridge
15.03.2020 17:36 Nie żyje uwielbiany muzyk. Artysta poważnie chorował, smutne wiadomości przekazała rodzina

Zmarły gwiazdor był kontrowersyjną postacią. Mówił o kwestiach, które ogólnie były uważane za tematy tabu. Uważano go za ikonę awangardy. Przez większość swojego życia walczył z wszechobecną hipokryzją. Mężczyzna przykuwał uwagę swoim nietuzinkowym zachowaniem i ogromnym dystansem. Ciężko będzie znaleźć drugą tak wyjątkową na swój sposób jednostkę.Rodzina znanego muzyka przeżyła ogromną stratę. Mężczyzna odszedł w wieku 70 lat. O śmierci poinformowała rodzina, a także manager twórcy. Artysta latami zmagał się z poważną chorobą, która niestety go pokonała.

romuald lipko
08.02.2020 13:20 Kim jest syn Romualda Lipko? Mężczyzna prowadził z ojcem własny biznes

Syn Romualda Lipko jest jedynakiem. Zawsze był oczkiem w głowie swoich rodziców i oczywiście wspaniałym owocem ich wielkiej miłości. Mężczyzna prowadził z ojcem wspólny biznes, niezwiązany z branżą muzyczną. Czy próbował swoich sił jako muzyk? Romuald Lipko zmarł w nocy z czwartku na piątek 7 lutego. O śmierci artysty dowiedzieliśmy się od jego zespołu Budki Suflera. Nieodżałowany wielki kompozytor miał wspaniałe życie, był dumnym ojcem i dziadkiem, a żona była jego największą miłością.