Lelum.pl > Michał Koterski

Michał Koterski

Michał Koterski
12.03.2023 16:57 Ostrzegali ją przed Michałem Koterskim. Dagmara wiedziała, że ten związek nie ma przyszłości

Dziś Michał Koterski jest związany z Marcelą Leszczak, w której zakochał się już wiele lat temu. Para ma nawet wspólne dziecko. Ich burzliwe perypetie sprawiły jednak, że w pewnym momencie rozstali się, a aktor związał się na chwilę z koleżanką po fachu.Co ciekawe, Dagmara Bryzek, bo to właśnie ona spotykała się z Koterskim w międzyczasie, była ostrzegana, by się z nim nie spoufalać.

Michał Koterski
05.03.2023 22:12 Michał Koterski przecierał oczy. Jego syn wtargnął na scenę, zaskakujące co wyczyniał

Fryderyk Koterski jest synem Michała Koterskiego. Dziecko marzy o pracy na scenie. Chce pójść w ślady taty i zainspirowany jego działalnością pokazał co potrafi. Przedszkolak nie miał tremy, a wszystko zostało uwiecznione.Relację Michała Koterskiego i Marceli Leszczak można nazwać mianem “starej nierdzewiejącej miłości”. Ich miłość pełna jest wzlotów i upadków. Razem są od 2016 roku i w czasie 7 lat kilkukrotnie rozchodzili się i schodzili ponownie. 

Marcela Leszczak
27.02.2022 23:45 Marcela Leszczak ogłosiła radosne wieści. „Czuję taką dumę”

Na Instagramie pojawiło się niezwykle piękne wyzwanie jednej z gwiazd. Chodzi o partnerkę Michała Koterskiego. Marcela Leszczak nieoczekiwanie postanowiła podzielić się z fanami wspaniałą informacją. Celebrytka aż promienieje z dumy. Marcela Leszczak zdobyła sławę dzięki występowi w programie „Top Model”, w którym dotarła do samego finału. Ostatecznie przegrała z Zuzą Kołodziejczyk, jednak na tym kariera kandydatki na Miss Polski 2011 się nie zakończyła. Gwiazdę mogliśmy zobaczyć także w serialu „Miłość na bogato”. Obecnie jest w związku z Michałem Koterskim. Para wspólnie wychowuje syna, Fryderyka, który w tym roku skończy już 5 lat. Marcela Leszczak pozostaje niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie regularnie chwali się wspólnymi chwilami, spędzanymi z synem. Teraz jednak wśród relacji gwiazdy dominuje temat, który nie schodzi z ust całej Polski. Wiele wskazuje na to, że Marcela Leszczak zaangażowała się w pomoc dla Ukrainy.

Marcela Leszczak
22.02.2021 14:36 Internautka zapytała Marcelę Leszczak o alimenty. Była partnerka Miśka Koterskiego odpowiedziała

Marcela Leszczak została zapytana przez jedną z internautek o wysokość alimentów, jakie płaci jej były partner Misiek Koterski. Modelka rzuciła kwotę, która zwala z nóg, w ten sposób chciała złośliwie odpowiedzieć wszystkim wścibskim osobom. Z pewnością nie należy brać takiej sumy na poważnie, dobrze zrobiła? Marcela Leszczak i Michał Koterski po raz kolejny się rozstali. Modelka potwierdziła te doniesienia pod koniec stycznia tego roku. Owocem miłości pary jest ich synek, a jedna z internautek wprost zapytała się o wysokość alimentów, jakie otrzymuje na dziecko. Odpowiedź szokuje, ale również daje sporo do myślenia.