Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Mieszkanie

Mieszkanie

Wybuch w Tychach
02.04.2024 15:14 Wybuch gazu na Darwina w Tychach. Kiedy mieszkańcy wrócą do domów?

Informacja o wybuchu, który miał miejsce w jednym z bloków mieszkalnych na terenie Tychów, wstrząsnęła całą Polską. Teraz wiadomo już, że mieszkańcy tego budynku nie mogą jeszcze powrócić do swoich mieszkań. Usuwanie uszkodzeń może zająć dłużej, niż przewidywano.

blok, hałas
12.03.2024 14:57 “Blok to nie opera”. Skarga sąsiadów podbija sieć

Mieszkanie w budynkach wielorodzinnych ma wiele zalet, jak i wad. Można nauczyć się z nimi żyć lub znaleźć rozwiązanie, które zadowoli wszystkich zamieszanych w sprawę. Niektóre hałasy, które potrafią generować sąsiedzi, są wyjątkowo dokuczliwe dla każdego lokatora. W tym bloku znaleźli sposób na to, jak sobie z tym poradzić.

mieszkanie
28.04.2023 14:25 "Ostrzegam". Wynajęła mieszkanie 5-osobowej rodzinie. Koszmar, co zastała, gdy do niego wróciła

Wydawać by się mogło, że rola osoby wynajmującej mieszkanie to praca wymarzona. W końcu nieruchomości same na ciebie pracują. Niestety, nie jest to tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Dobrze przekonała się o tym pewna doświadczona w branży kobieta z Będzina.W sieci dokładnie opisała swój przypadek. Chce przestrzec innych właścicieli, by nie spotkało ich to samo.

kamienica
26.04.2023 13:43 Mieszkańców kamienicy obudził okropny zapach. Gdy wyszli na klatkę, przeżyli wstrząs. Teraz drżą o bezpieczeństwo

Kamienica w Pleszewie zyskała złą sławę przez incydent, który niedawno się w niej wydarzył. Jej mieszkańcy zostali obudzeni przez bardzo nieprzyjemny zapach. Jego źródło okazało się być mocno zaskakujące. Lokalne media informują, że w kamienicy zostały rozrzucone… fekalia. Z relacji mieszkańców wynika, że odór czuć było w całym budynku, nawet na skrajnych piętrach. Mieszkańcy twierdzą, że nie była to jednorazowa sytuacja.