TVP jesienią zamierza przyciągać miliony widzów. Władze zdecydowały się na wiele zmian kadrowych i planują wprowadzenie kilku zupełnie nowych formatów. Jednym z nich ma być program pod tytułem Wkręceni w randkę. Prowadzący już zostali wybrani, jedną z nich będzie gwiazda TVN.

TVP angażuje do swoich programów wiele lubianych gwiazd z nadzieją na poprawę wyników oglądalności. W tym roku stacja zaskakuje bardziej niż zwykle, bo takich zmian nie było od lat! Czy nowy program stanie się hitem i odbierze widzów konkurencyjnym stacjom?

TVP: Wkręceni w randkę jesienią na antenie

Wkręceni w randkę to program oparty na zagranicznym formacie Matchmakers. Odniósł sukcesy w Niemczech i USA. W polskiej telewizji będzie można zobaczyć go późną jesienią lub zimą. Show polega na randkach, które są aranżowane przez przyjaciół niczego nieświadomych uczestników.

– Jeśli twój przyjaciel bezskutecznie szuka miłości, a każda kolejna randka to klapa, oddaj jego los w nasze ręce! Jest tylko jeden warunek. Musisz dochować tajemnicy, nie możesz mu pisnąć o tym ani słowa i pozwolić nam działać! Przygotujemy dla niego randkę, o której usłyszą przyszłe pokolenia — czytamy na stronie TVP.

Stacja zaprasza na castingi wszystkie pełnoletnie osoby. Do programu dostanie się ich zaledwie 22. Uczestnicy dopiero po trzech randkach dowiedzą się, że biorą udział w programie telewizyjnym. Stacja wybrała już prowadzących, których widzowie znają z TVP.

Wkręceni w randkę: Anna Lucińska prowadzącą

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, gospodarzami Wkręconych w randkę zostaną prowadzący Pytanie na Śniadanie Aleksander Sikora i Anna Lucińska. Widzowie stacji mogą znać Anię z programu Dzień dobry Polsko emitowanego w 2017 roku.

Anna Lucińska występowała też wielu reklamach, a na koncie ma współpracę ze stacją TVN. W 2018 roku była jedną z uczestniczek reality-show Agent-Gwiazdy i prowadziła program Zaskocz mnie! w TVN Style. Swój udział oficjalnie potwierdziła w jednym z ostatnich wydań Pytania na Śniadanie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
instagram.com/annalucinska

Anna Lucińska została prowadzącą nowego programu Telewizji Polskiej.

TVP
instagram.com/oleksikora

Drugim prowadzącym został dziennikarz Aleksander Sikora.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urszula i Stanisław Zybowski byli dla siebie stworzeni. Rozdzieliła ich tragiczna śmierć
  2. Znana piosenkarka miała doświadczyć przemocy ze strony męża. Po latach wyznała całą prawdę
  3. Gwiazda kina Ina Benita sfingowała własną śmierć. Zrobiła to z miłości?
  4. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
  5. Najpiękniejsza dziewczynka świata skończyła 18 lat. Czy wciąż zachwyca urodą?

Źródło: wirtualnemedia.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.