Przemoc domowa pojawiła się w posiadłości jednej z największych sław światowego popu? Przez dekady mówiło się o skandalicznym zachowaniu mężczyzny, który miał bić żonę kijem bejsbolowym. Po latach gwiazda przemówiła i wydała oświadczenie na temat swojego związku.

Przemoc domowa nie omija nawet największych gwiazd światowego formatu. Gdy informacje o znęcaniu wyjdą na jaw, ofiary często nigdy nie zabierają głosu w trudnej dla nich sprawie. W tym przypadku oświadczenie oczyszczające domniemanego oprawcę pojawiło się po wielu latach. Nie wszystko jednak jest czarno-białe.

Przemoc domowa: Madonna była bita przez męża?

Gdy Madonna poznała Seana Penna, była piosenkarką skupioną na karierze, a on realizował się jako aktor. Wszystko wskazywało na to, że mogą stworzyć idealny związek. Niestety, dość szybko zaczęło wychodzić na jaw, że Penn ma problemy z zazdrością i agresją. Gdy w 1985 roku brali ślub, jak podaje pudelek.pl, aktor miał zgotować gościom piekło.

– Wściekły Penn zaczął strzelać do wścibskich fotografów, o czym informowała każda amerykańska gazeta — czytamy na pudelek.pl.

Przy terenie ich posiadłości widniał też niecenzuralny skierowany do fotoreporterów znajdujących się w helikopterach. Madonna miała liczyć, że zachowanie męża przyniesie im jeszcze większą sławę i pieniądze. Nie podejrzewała, że mężczyzna kiedykolwiek mógłby ją skrzywdzić.

Madonna i Sean Penn: jaka jest prawda?

Po ślubie Sean Penn miał coraz bardziej kontrolować Madonnę i decydować o każdym jej ruchu. Utrata kontroli miała powodować, że do mediów miały przedostawać się coraz bardziej skandaliczne informacje na temat zachowania aktora. W 1989 roku piosenkarka wniosła o rozwód. Gazety na całym świecie pisały, że powodem miała być przemoc domowa – Penn miał pobić żonę kijem bejsbolowym. Ona dopiero po latach zabrała głos w tej sprawie.

– Jestem świadoma zarzutów, dotyczących rzekomego zdarzenia z czerwca 1987 roku. Zdaniem tabloidów Sean Penn wówczas uderzył mnie kijem do bejsbola. Te informacje są całkowicie oburzające, złośliwe, lekkomyślne i kłamliwe — pisała w oświadczeniu, czytamy na plotek.pl.

Choć oświadczenie Madonny jest jednoznaczne, to wciąż nie rozwiewa wszystkich wątpliwości. Jak podaje thedailybeast.com, w 1989 gwiazda miała sama zgłosić się na policję, po tym, jak mąż ją uderzył, związał i zakneblował. Porucznik Bill McSweeney miał mówić, że z trudem rozpoznał Madonnę, która płakała i krwawiła z ust. Penn został oskarżony, ale piosenkarka wniosła o wycofanie zarzutów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

przemoc domowa
fot. screen YouTube TODAY

Przemoc domowa jednak nie miała miejsca? Po latach Madonna twierdzi, że mąż nie stosował wobec niej przemocy.

przemoc domowa
pl.wikipedia.org

Sean Penn jest znany z agresywnego zachowania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków
  2. Gwiazda kina Ina Benita sfingowała własną śmierć. Zrobiła to z miłości?
  3. Gwiazda „Na Wspólnej” urodziła! Pokazała słodkie zdjęcie maluszka
  4. Broszki to znak rozpoznawczy Beaty Szydło. Podobno ma ich ponad 50
  5. Najpiękniejsza dziewczynka świata skończyła 18 lat. Czy wciąż zachwyca urodą?
  6. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak

Źródła: gwiazdy.wp.pl, pudelek.pl, plotek.pl, thedailybeast.com

Poprzedni artykułMa 28 lat i jest szczęśliwą mamą piątki dzieci. „Nazywają mnie 2500”, chcą, by się wstydziła
Następny artykułDzieci Joanny Liszowskiej to jej małe kopie. Mają bardzo nietypowe imiona
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.