TVP osiągnęło ogromny sukces, emitując serial Rodzinka.pl. Produkcja natychmiast zdobyła rzeszę fanów, a pierwsze sezony pobijały rekordy oglądalności. Jednym z najlepszych z powodów, przez który widzowie tak pokochali ten serial, była przesłodka postać Kacpra Boskiego. Dziś aktor żegna się z serialem.

TVP emitowało serial od 2011 roku. Od tego czasu wyprodukowano 16 sezonów, a widzowie zdążyli bardzo przywiązać się do bohaterów. Obserwowali ich dorastanie. Trudno sobie wyobrazić ten serial bez któregokolwiek z członków rodziny Boskich i ich przyjaciół. 

TVP zdejmuje serial

Mateusz Pawłowski jak i wszyscy członkowie obsady serialu są zszokowani decyzją stacji. Rodzinka pl. schodzi z anteny, podobno z uwagi na słabnącą oglądalność. Aktorzy i produkcja piszą oświadczenia, w których żegnają się z serialem. Mateusz Pawłowski również postanawia powiedzieć kilka słów. Ze łzami w oczach mówi, że najtrudniej będzie mu pożegnać się ze swoimi serialowymi braćmi Maciejem Musiałem i Adamem Zdrójkowskim oraz najwspanialszymi serialowymi rodzicami. 

Mateusz Pawłowski dorastał na planie serialu. Kiedy wchodził pierwszy sezon Rodzinki.pl, aktor miał zaledwie 5 lat. Widzowie bardzo go pokochali, chłopiec stał się znakiem rozpoznawalnym serialu, a jego śmiech już zawsze będzie kojarzył się z tą produkcją. 

  1. Małgorzata Kożuchowska nie miała grać w „Rodzince.pl”. Chciano inną aktorkę, gwiazdę TVN
  2. Gwiazda legendarnego serialu walczy z 4 stadium raka. Drastycznie się zmieniła, zdjęcie jest przygnębiające
  3. Syn Agaty Młynarskiej to ciacho. Gwiazda w końcu pokazała zdjęcie 31-latka

Rodzinka.pl: koniec serialu

Wszyscy fani serialu żałują decyzji stacji. Miło było im obserwować zmiany zachodzące w życiu Boskich. Ludwik i Natalia przez ten czas zdążyli już zostać dziadkami, wysłać swoje dzieci na studia i przeżyć wiele przemeblowań w ich życiu. To, co było niezłomnym budulcem serialu to ich rodzina, która zawsze radziła sobie z kłopotami, pozostając jednością.

Przed Mateuszem Pawłowskim na pewno wspaniała kariera. Jego 10-letnie doświadczenie na planie serialu na pewno bardzo wpłynie na jego karierę i najpewniej wybór zawodowy. Z przykrością przyjmujemy fakt, że nie będziemy już mogli oglądać go w roli uroczego Kacpra Boskiego. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
instagram.com/rodzinkapl_official

Będziemy tęsknić za ich wspólnym oglądaniem zdjęć na kanapie. Przez lata serial przyzwyczaił swoich widzów do stałych motywów przewijających się przez wszystkie sezony.

tvp
instagram.com/rodzinkapl_official

Trzej bracia szybko zaskarbili sobie sympatię widzów, ale największą zasługę miał w tym Kacper Boski.

tvp
instagram.com/mateopawlowski

Mateusz Pawłowski z żalem żegna swoich serialowych rodziców.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Sprzedał swój telefon i zapomniał wykasować nagrań. Wiadomo, co ojczym robił 6-letniemu chłopcu
  4. Ogłoszenie o pracę wywołało prawdziwą burzę. Wymagania ciągną się w nieskończoność, a pensja? Głodowa
  5. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułKonflikt w ”Królowych życia”? Uczestnicy mają sobie wiele do zarzucenia, jest komentarz Dagmary
Następny artykułHouse DENIM DAYS SS20 – Denim is always a good idea
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.