Lelum.pl > Nowości > Tylko do soboty wielkie okazje w Biedronce. Ceny obniżone o wielki procent
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.01.2022 15:39

Tylko do soboty wielkie okazje w Biedronce. Ceny obniżone o wielki procent

Biedronka
Źródło: Wikimedia Commons

Tylko do soboty ogromne okazje w marketach sieci Biedronka. Ulubiony sklep Polaków oferuje mnóstwo kultowych produktów w zaskakująco niskich cenach.

Tylko do 22 stycznia mnóstwo produktów w sklepie Biedronka można dostać w rewelacyjnie niskich cenach. Takich okazji po prostu nie można przegapić. Co w tym tygodniu jest w ofercie marketu?

Niesamowite promocje w sklepie Biedronka

Biedronka znowu nie zawiodła swoich klientów i przygotowała dla nich szereg zaskakujących okazji. Tylko w tym tygodniu ulubione produkty Polaków można dostać w rewelacyjnie niskich cenach. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów w markecie?

Z racji zbliżających się Dni Babci i Dziadka Biedronka oferuje szeroki wybór przydatnych i trafionych prezentów w promocyjnych cenach. Tylko do 22 stycznia wszystkie kawy w markecie możesz dostać w cenie niższej o 23 procent. Co więcej, przy kupnie dwóch opakowań czekoladek, druga bombonierka wyjdzie aż do 62 procent taniej.

biedronka
biedronka
biedronka

W trwającym właśnie tygodniu market Biedronka oferuje także mięso w rewelacyjnie niskich cenach. Zarówno w przypadku kiełbas, jak i ryb, przy zakupie dwóch sztuk, drugie opakowanie kosztuje nas albo złotówkę, albo połowę ceny początkowej.

biedronka
biedronka

Na uwagę zasługują również produkty do prania, które w aktualnej gazetce sklepu można dostać nawet 60 procent taniej.

biedronka

Jest również specjalna promocja dla wszystkich fanów lodowej marki sklepu Biedronka — Marletto. Przy zakupie dwóch dowolnych sztuk produktów, tańszy z nich można dostać za złotówkę. Nie pozostało więc nic innego, jak udać się na zakupy do Biedronki.

biedronka

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3. Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor