Youtuber znęcał się nad swoim psem, pokazując tym władzę człowieka nad zwierzakami. Traktowanie zwierząt jak przedmiotów jest zachowaniem stale powtarzającym się i mimo że, tępionym i karanym, wciąż popularnym. Youtuber stwierdził, że zmiażdży psu twarz, bo może. 

Komik i aktor, Ricky Gervais zamieścił na swoim kanale Youtube filimik, na którym znęca się nad zwierzęciem. Film obejrzało tysiące internautów. W komentarzach wrzało, a zachowanie zostało określone jako obrzydliwe, odrażające i podłe. Co musi czuć zwierzę, które trafia do właściciela takiego jak on? Ludzie czują się bezradni. 

Youtuber uważa, że jest bezkarny

Przerażającym faktem jest to, że było to live wideo, na którym ten człowiek zarabiał. Znalazł odbiorców, którzy płacili za to, co robił swojemu psu. Część osób wyraziła swój kategoryczny sprzeciw, a okrutny bohater wideo został zidentyfikowany. Jak później się okazało, nie było to pierwsze przewinienie tego typu w jego karierze. Ciągle podkreślał, że nikt nie może mu nic zrobić, a władza nad psem to jego przywilej. Zdarzenia, takie jak te powtarzały się w jego karierze kilka razy przez lata. 

 

 

Nie możecie mi nic zrobić 

Po zgłoszeniu incydentu, do domu mężczyzny przyjechali funkcjonariusze, jednak nic się nie wydarzyło. Pies został w starym domu, gdzie nie mógł czuć się bezpieczny, a Youtuber ponownie triumfował. Kanał mężczyzny nie został zamknięty, ale zniknęły niektóre nagrania. Po czasie ukazały się zdjęcia podobnego psa, który transportowany był do bezpiecznego miejsca. Biedny psiak został wyzwolony z rąk bestii i przewieziony do placówki, gdzie nie spotka go krzywda

Internauci dziękują ludziom, którzy wyciągnęli pomocną dłoń i ocalili zwierzaka od ponownego cierpienia. 

Zobacz zdjęcia: 

youtuber
metro.co.uk

Youtuber znęcał się nad swoim psem na wizji.

youtuber
metro.co.uk

Szczycił się tym, że jest bezkarny.

youtuber
metro.co.uk

Szczęśliwie, pies nie musi się już niczego obawiać, bo został odebrany okrutnemu mężczyźnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  2. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół
  3. Kot został wyrzucony na ulicę razem z meblami. Przeraźliwe płakał
  4. Chciała zemścić się na byłym, głodziła ich wspólnego psa. Ledwo przeżył
  5. Suczka pitbulla zaczęła rodzić w samochodzie. Gdy właściciel się zorientował, wyrzucił ją z auta
  6. Kot zobaczył zdjęcie właściciela, który nie żyje od lat. Jego reakcja chwyta za serce
  7. Małe zwierzęta, które rozczulą cię na maxa! Są tak słodkie, że aż ciężko się im oprzeć

Źródło: metro.co.uk

Poprzedni artykułMa 64 lata, a wygląda na 20 lat młodziej. „Ludzie myślą, że jestem siostrą swojej córki, gdy razem wychodzimy”
Następny artykułEwa Krzyżewska była wschodzącą gwiazdą kina. Rzuciła karierę dla mężczyzny
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.