Zdjęcie Katarzyny Dowbor zrobiło furorę. Prezenterka pokazała się z zupełnie innej strony, w rzadkim wydaniu. Dziennikarka ma za sobą wiele sukcesów, którymi chętnie się pochwaliła. Fani są zachwyceni i licznie zostawiają pozytywne komentarze. Co to za tajemnicze zdjęcie?

Katarzyna Dowbor 7 marca skończyła 61 lat. Widząc dziennikarkę, nikt jednak nie obstawiałby takiego wieku! Wciąż olśniewająco piękna i pełna energii zdaje się co najmniej 20 lat młodsza. A jak w rzeczywistości wyglądała te kilkadziesiąt lat wcześniej?

Zdjęcie Katarzyny Dowbor w młodości

Katarzyna Dowbor niedawno na swoich portalach społecznościowych udostępniła nowe zdjęcia, które prezentują jej młodzieńcze czasy i jedną z największych pasji, czyli jazdę konną. Fani byli zachwyceni!

Główne zdjęcie przedstawia młodą Dowbor karmiącą swojego konia o pięknym imieniu, Rodezja. Wygląd dziennikarki zapiera dech w piersiach. Młoda, piękna i z olśniewającym uśmiechem na pewno podbiła serca wielu mężczyzn! Internauci komentują, że kobieta nic się nie zmieniła. A Wy co sądzicie?

  1. Kobieta chciała uczcić koniec kwarantanny. Finał niewinnego spaceru okazał się tragiczny
  2. Wiemy, co partner mamy Kacperka powiedział jej przed zaginięciem. Włos jeży się na głowie
  3. Mieszkańcy bloku są wściekli. Nie mogli uwierzyć, co było ukryte w ich własnych domach

Zdjęcie prezentuje pasję dziennikarki

30 kwietnia wypadał Ogólnopolski Dzień Konia i z tej okazji Katarzyna Dowbor postanowiła opublikować na swoich profilach zdjęcia przedstawiające jej największą pasję, czyli właśnie jazdę konną. Dziennikarka pochwaliła się także licznymi nagrodami. Widać, że odnosiła w tej dziedzinie dużo sukcesów!

W młodości prezenterka najwięcej czasu poświęcała swojej karierze i rzeczywiście odniosła sukces jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jest jednak pewna rzecz, której podobno nieco żałuje. Szczegółów dowiecie się tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie
fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor ze swoim pięknym koniem.

zdjęcie
fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Dziennikarka odnosiła dużo sukcesów w jeździe konnej.

zdjęcie
fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Jazda konna to jej pasja.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. „Kto normalny robi remont o tej porze?”
  2. Tragiczne odkrycie na polskim jeziorze. Wiadomość z północy Polski wprawia w osłupienie
  3. Skorzystałeś z oferty w Biedronce? Trwa dochodzenie, mogą wyciągnąć konsekwencje od pracowników
  4. Studentka przestała odbierać telefony, znajomi zaczęli się martwić. Pomogła im aplikacja na telefon, niestety było za późno
  5. Kasia Kowalska zwróciła się do swojej córki. Już wszyscy wiedzą, co chciała jej przekazać
  6. SE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegóły

źródło: plotek.pl

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.