Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się na Instagramie wnętrzem swojego domu. Gołym okiem widać, że dziennikarka pływa w luksusie. Jej dom to istny raj, którego wielu ludzi mogłoby pozazdrościć. Widok zapiera dech w piersiach. Wrażenie robią nie tylko meble, ale i duża ilość okien, dzięki czemu do jej ,,gniazdka” licznie docierają promienie słoneczne.

Zakochana w swoich pieskach Agnieszka Woźniak-Starak ma w swoim domu tyle miejsca, że starcza miejsca zarówno dla niej, jak i dla ukochanych pupili. Jego wykończenie musiało kosztować majątek!

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcia domu

Prowadząca program Dzień Dobry TVN Agnieszka Woźniak-Starak nie może narzekać na brak luksusu w swoim życiu. Znana dziennikarka często publikuje na Instagramie zdjęcia lub nagrania z wnętrza swojego domu, które wygląda co najmniej wyjątkowo. Po tych fotografiach śmiało można stwierdzić, że kosztowało ją to majątek. 

Dom prezenterki telewizyjnej posiada bardzo dużą ilość okien, które pozwalają na przedostawanie się promieniom słonecznym do jego wnętrza. Dzięki temu gwiazda ma dostęp do naturalnego światła, które urozmaica jej codzienność. Jednak rzeczami najbardziej przyciągającymi wzrok obserwatora, są meble Agnieszki.

Gwiazda pokazuje, że stawia na kolorowy wystrój domu, zatem meble nie są w jednolitych kolorach. Co więcej, uznała, że najlepszym wyjściem w ,,gniazdku” będzie drewniany parkiet, który zajmuje zdecydowaną większość jej posadzki. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Tym, co również przyciąga wzrok, jest piękny i duży kominek, dzięki któremu gwiazda może się ogrzewać w chłodne, zimowe dni. W salonie wywiesiła jasne firanki, sprawiające wrażenie, jakby pomieszczenie nieco się powiększyło. To naprawdę piękny dom, w którym gwiazda na spokojnie może spędzać czas i odpoczywać.

Agnieszka Woźniak-Starak Instagram

Instagram Agnieszki Woźniak-Starak obserwuje już ponad 558 tys. osób, a liczba ta z dnia na dzień się powiększa. Stawia ją to w gronie jednej z najchętniej obserwowanych celebrytek w polskim show-biznesie.

Posada prezenterki w Dzień Dobry TVN tylko pomaga jej w zdobywaniu popularności. Gwiazda dzieli się z fanami wieloma ciekawostkami ze swojego życia prywatnego oraz zawodowego. Niedawno publicznie pożegnała zmarłego Jana Lityńskiego, który był bliski jej sercu.

Jednymi z najczęściej pojawiających się gości na koncie gwiazdy są ukochane pieski dziennikarki, towarzyszące jej na co dzień. Agnieszka nie ukrywa, że jest wielką miłośniczką czworonogów, zresztą nie tylko ich.

Obserwujecie Agnieszkę Woźniak-Starak? Gwiazda publikuje mnóstwo ciekawostek, zatem jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście, to gorąco zachęcamy.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których widać wnętrze jej domu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Gwiazda opływa w luksusach, a jej współlokatorami są pieski, które kocha. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gk24.pl

Poprzedni artykułDagmara Kaźmierska właśnie opublikowała przedziwne nagranie. Doszło do pomyłki?
Następny artykułNie żyje 30-letni bohater uwielbianego programu. Jego ojciec poinformował o śmierci
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl