Aleksandra Kwaśniewska mimo panującej epidemii świętuje z mężem ważną uroczystość! Pokazała wideo, które natychmiast podbiło serca fanów. Trzeba przyznać, że córka byłego prezydenta wie, jak umilić sobie czas!

Aleksandra Kwaśniewska to prezenterka telewizyjna i gwiazda Instagrama. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego ma nietypowe podejście do mediów społecznościowych, a jej fani to uwielbiają. Opisuje swoje życie za pomocą powszechnych dla tej platformy hashtagów. Kilka dni temu świętowała ważną datę, czym również podzieliła się z obserwatorami. Fani są zachwyceni nowym postem, jak i okazją świętowaną przez Olę!

Co Aleksandra Kwaśniewska publikuje na Instagramie?

Aleksandra Kwaśniewska na swoim Instagramie publikuje głównie treści lifestyle’owe. Luźne wpisy oznacza wieloma hashtagami, które dokładnie opisują, co autorka ma na myśli. Nie publikuje postów codziennie, a mimo to jej profil cieszy się sporą popularnością. Udało jej się zgromadzić już ponad 137 000 obserwujących. 

Koronawirus nie powstrzymał gwiazdy od świętowania ważnej daty! Czas epidemii wykorzystuje na dodawanie treści o luźnej tematyce, które mają pokrzepić zdołowanych fanów i pokazać, że mimo wszystko życie toczy się dalej. Częstym gościem na profilu gwiazdy jest jej ukochany pupil.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Nie musisz wyrzucać jajek po terminie ważności. Mamy prosty trik na sprawdzenie ich świeżości
  2. Sejm właśnie ustalił specustawę funduszową. Wszystkich będą obowiązywać nowe przepisy
  3. Nauczycielki z TVP są porażone skalą hejtu. „Jesteśmy tak zaszczute, że boję się wyjść z domu”

Co Kwaśniewska świętuje na Instagramie?

Aleksandra Kwaśniewska w jednym ze swoich ostatnich wpisów, celebruje urodziny ukochanego… psa. Prezenterka dodała filmik, na którym widać prowizoryczny tort dla zwierzaka. Zrobiła go z karmy, przyozdobiła suchymi chrupkami w kształcie serduszek, a za świeczki posłużyły podłużne, psie przekąski. Z ilości świeczek możemy wnioskować, że to drugie urodziny pupila. Kwaśniewska nazwała je w znaczniku #imprezamiesiaca!

Obserwatorzy zareagowali na filmik bardzo pozytywnie! Odpowiedzieli wieloma komentarzami i reakcjami. Piszą o psiaku w samych pochlebnych epitetach i gratulują drugich urodzin. Pies skradł serca widzów na tyle, że może stać się konkurencją dla samej właścicielki, bo domagają się więcej wpisów z jego udziałem!

Nie od dzisiaj wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Cieszymy się widząc, że czworonogi są doceniane także w gronie polskich celebrytów. Pozostaje nam życzyć psiakowi Oli kolejnych szczęśliwych lat u boku kochającej właścicielki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aleksandra Kwaśniewska
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Kwaśniewska ze swoim pupilem.

Aleksandra Kwaśniewska
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Psiak słodko zasnął.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#imprezamiesiąca #potemtojużtylkoŚwiatowyDzieńPidżamy

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny smród spalenizny na Pradze-Południe. Co się dzieje?
  2. Cejrowski zabrał głos ws. koronawirusa. Niewiarygodne słowa, aż trudno uwierzyć
  3. Rosół zjedzony i nie wiesz, co zrobić z resztkami? Przepisy na pyszne dania, dzięki którym nic się nie zmarnuje
  4. Tomasz Stockinger nadal nie wyszedł ze szpitala. Mamy informacje o stanie zdrowia aktora ”Klanu”
  5. Nie żyje bardzo młody aktor. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość
  6. Smutne konsekwencje „godzin dla seniorów”. Nie przewidziano ich

źródło: jastrzabpost.pl