Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Przybylska nie chorowała jedynie na nowotwór. Prawda wyszła na jaw po latach
Karina Sulich
Karina Sulich 06.10.2020 11:21

Anna Przybylska nie chorowała jedynie na nowotwór. Prawda wyszła na jaw po latach

Kiedy sześć lat temu przekazano smutne informacje o śmierci uwielbianej aktorki, w rozpaczy pogrążyła się cała Polska. Anna Przybylska zapisała się nie tylko w pamięci bliskich jej osób, ale również wielkich artystów, reżyserów, a przede wszystkim fanów, którzy do dziś nie mogą pogodzić się z jej śmiercią. Jak się okazuje, nowotwór nie był jedyną chorobą, z którą zmagała się gwiazda.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Uwielbiana aktorka przegrała ostateczną walkę z nowotworem trzustki, jednak jak się okazało, nie była to jedyna choroba, z jaką w swoim życiu musiała zmagać się gwiazda. Niestety, nikt nic nie podejrzewał, a tragiczna prawda ujrzała światło dzienne dopiero po latach.

Anna Przybylska i prawda o chorobie

Anna Przybylska, zanim usłyszała druzgocącą diagnozę, skarżyła się na zupełnie inne dolegliwości. Jak się okazje, uwielbiana aktorka, cierpiała na długo przed tym, jak dowiedziała się, że jej organizm zajął nowotwór.

Jak dowiadujemy się z książki Ania, autorstwa Macieja Drzewickiego i Grzegorza Kubickiego, Anna Przybylska prowadziła aktywny, zdrowy tryb życia. Nagle aktorka zaczęła uskarżać się na nasilające się bóle żołądka, głowy, spadek energii oraz ciągłe zmęczenie. Mimo regularnych badań, z dnia na dzień czuła się gorzej. Po latach prawda wyszła na jaw.

  1. Pojawia się na naszej skórze. Daje sygnał, że jesteśmy zarażeni koronawirusem
  2. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki
  3. Uwaga: Już jutro rozlegnie się alarmowy sygnał ostrzegawczy, sytuacja jest bardzo poważna. Zawyją wszystkie syreny

Niebezpieczna choroba Anny Przybylskiej

Po latach trudna prawda wyszła na jaw. Anna Przybylska chorowała na depresję, której nikt nie dostrzegł, a przede wszystkim, nikt nie sądził, że może być ona pierwszymi symptomami raka trzustki.

– Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć: wyczerpująca opieka nad gromadką dzieci, stres, obowiązki zawodowe. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie – czytamy w Ani.

– Stresem i obowiązkami można także tłumaczyć to, że w ciągu trzech lat Ania mocno schudła. Nawet zdrowy tryb życia jest tu dobrym wytłumaczeniem. Przecież dużo biega, odżywia się coraz sensowniej – nie powinno nikogo dziwić, że to przynosi pozytywne efekty dla sylwetki. A wyglądała przecież olśniewająco – dowiadujemy się z kolejnego fragmentu książki.

Niestety, czujność rodziny i bliskich Anny Przybylskiej została uśpiona. Rak trzustki został u aktorki zdiagnozowany w 2013 roku, 5 października 2014 roku gwiazda zmarła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Przybylska

5 października 2020 obchodziliśmy szóstą rocznicę śmierci uwielbianej aktorki.

anna przybylska

Anna Przybylska zmarła po wyczerpującej chorobie. U gwiazdy zdiagnozowano raka trzustki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna nawałnica w Warszawie. Ulice całkowicie zalane, dramatyczna sytuacja
  2. Komary pogryzły ją na letnim obozie, teraz nie widzi. Ostrzega wszystkich przed niepozornym objawem
  3. Reżyser „Złotopolskich” ujawnił ostatnie SMS-y od Przybylskiej. Nigdy ich nie skasował, aż ciężko powstrzymać łzy
  4. Pilne: Polski polityk nie żyje. Zmagał się z ciężką chorobą
  5. Pilnie zamykają szkoły, uczniowie zamknięci w domach. Fatalne wiadomości z polskiego miasta
  6. Które mleko jest najzdrowsze? Odpowiedź może cię mocno zaskoczyć

źródło: popularne.pl