Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ma 71 lat, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Na jednym z ostatnich zdjęć pozuje w mini i krótkim topie
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 20.11.2020 21:30

Ma 71 lat, a figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Na jednym z ostatnich zdjęć pozuje w mini i krótkim topie

babcia
fot. instagram.com/verawang

Babcia? To słowo zdecydowanie nie odzwierciedla jej wyglądu. 71-letnia słynna projektantka mody ślubnej Vera Wang zachwyca piękną figurą. Jędrne ciało, długie nogi w mini i płaski brzuch w topie. Brzmi nieprawdopodobnie? Nie z takim obrazem kojarzy nam się babcia. Wiele osób zastanawia się, jaki eliksir młodości wypiła projektantka. Wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał.

Choć Vera Wang przyznaje, że nie robi nic szczególnego, by utrzymać formę, trudno jej uwierzyć. Pod zdjęciami, jakie 71-latka zamieszcza na swoim profilu na Instagramie, pojawiają się liczne niedowierzające komentarze. Modelka, nietypowa babcia, wciąż jednak powtarza, że nie robi nic nadzwyczajnego, by tak wyglądać.

Vera Wang – babcia w ciele nastolatki

Vera Wang to amerykańska projektanta mody ślubnej. Jej nazwisko i projekty są znane na całym świecie, a gwiazdy marzą, by wystąpić w jej kreacjach. Balowe suknie jej projektu miały na sobie m.in.: Michelle Obama, Jennifer Lopez i Kim Kardashian a do ołtarza w ślubnych projektach poszły: Mariah Carey, Jennifer Lopez, Victoria Beckham, Sharon Stone czy Uma Thurman.

Vera swoją wspaniałą formę może zawdzięczać sportowej przeszłości. W latach młodości uprawiała zawodowo łyżwiarstwo figurowe. W 1969 roku startowała nawet w Mistrzostwach Stanów Zjednoczonych.

Wang porzuciła jednak sport dla mody i od 20. roku życia tym właśnie zajmuje się zawodowo. Jej piękno było podziwiane od lat, zawsze szczupła z poważną i skupioną miną, przykuwała uwagę wszystkich.

Mimo ewidentnej urody Vera nie przepadała nigdy za pozowaniem do zdjęć. Zawsze jej piękne suknie prezentowały modelki. Dopiero niedawno projektantka zdołała się w tek kwestii przełamać. Gdy pozowanie zdecydowanie się jej spodobało i zaczęła umieszczać swoje zdjęcia na Instagramie i tym sposobem wprawiła internautów w osłupienie.

  1. Lewandowski pokazał luksusowy pokój córek. Ich wielkość przypomina raczej salon, widok odbiera mowę
  2. Z ostatniej chwili: tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje b. poseł, burmistrz i prezydent miasta
  3. Zenek Martyniuk z bukietem róż na peronie. Co się dzieje? Nie czekał na swoją żonę Danutę

Jak wyglądać młodo? Zaskakujący sposób Very Wang

Vera Wang niejednokrotnie jest pytana o przepis na młode ciało. Jej zdjęcie w pomarańczowym topie i pomarańczowej mini jest zachwycające, aż trudno uwierzyć, że tak wygląda ciało 71-latki. Fani jednak nie dowierzają jej słowom.

Projektantka dzieli się następującym przepisem:

Praca, sen, niewiele słońca i… koktajl z wódką – cytuje wypowiedź 71-latki plotek.pl

Fani oczywiście mają różne pomysły, by zdefiniować tak młode ciało projektantki. Pamiętajmy, że wiele zależy od stylu życia, a także genów, które mają duży wpływ na to, jakim zdrowiem i wyglądem się cieszymy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

babcia

To zdjęcie to przebranie Very na Halloween, w którym wcieliła się w Cher. Fani jednak zwrócili większą uwagę na idealne ciało projektantki niż na strój.

babcia

Trudno uwierzyć, że Vera ma 71 lat.

babcia

Projektantka ma bardzo jędrne ciało.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Vera Wang (@verawang)

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Tragedia w Warszawie. Nic nie dało się zrobić, młoda kobieta nie żyje
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Edyta Górniak grozi wyjazdem z Polski, jeśli szczepienia będą obowiązkowe. „Nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii”
  4. Kobieta wciąż czuła nieprzyjemne swędzenie głowy. Gdy jej parter odsunął włosy, zamarł
  5. Media obiegła najtragiczniejsza wiadomość. Nie żyje kultowy aktor, miał tylko 47 lat
  6. Szlachetny gest polskiego proboszcza. Gdy zobaczył 10 szczeniaków w potrzebie, nie mógł postąpić inaczej
  7. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą

Źródło: plotek.pl