Od kilku tygodni na antenie stacji Polsat jest emitowany program „Doda. 12 kroków do miłości”, w którym wokalistka szuka wymarzonego partnera. Oczywiście nie wiemy, czy jej się ostatecznie udało, ale póki co zdradziła, czym mężczyźni mogą jej zaimponować.

W trakcie zorganizowanej na Instagramie sesji pytań i odpowiedzi ktoś zainteresował się potencjalnymi fetyszami piosenkarki. Jak się okazuje, ta ma jeden z nich, ale nie należy on do najpopularniejszych.

Jaki fetysz ma Doda?

Zaciekawiony internauta założył, że Doda może mieć fetysz stóp. Jak się okazuje, nie to podnieca wokalistkę, choć zaznaczyła, że jest w stanie zrozumieć takie osoby. Co więc kręci Rabczewską?

Okazuje się, że Doda ma fetysz zębów. Możemy więc przypuszczać, że największe szanse mają u niej ci mężczyźni, którzy w pierwszej chwili oczarują ją śnieżnobiałym uśmiechem. Uczestnicy show na pewno żałują, że nie dowiedzieli się o tym wcześniej.

Jakich mężczyzn lubi Doda?

Jak widać, by być partnerem Dody, trzeba mieć czarujący uśmiech, ale poza tym wokalistka zdaje się nie mieć konkretnych kryteriów dotyczących wyglądu. Wystarczy bowiem spojrzeć na jej byłych partnerów. Ci przecież bardzo różnili się pod względem prezencji.

Jej pierwszym mężem, o którym zresztą w programie nie mówi w najprzyjemniejszych słowach, był bramkarz, Radosław Majdan, dzisiejszy małżonek Małgorzaty Rozenek. Później zaręczyła się z Adamem „Nergalem” Darskim, który mógł być podobny do Majdana co najwyżej ze względu na długie włosy.

Z kolei jej ostatnim mężem, z którym rozstała się w burzliwych okolicznościach, był Emil Stępień. Producent filmowy chodził za to w krótkich włosach lub był całkiem łysy. Jest też zdecydowanie najbardziej postawnym mężczyzną z całej trójki. Jak więc będzie wyglądał kolejny ukochany Dody?

Zobacz zdjęcie:

Doda
instagram.com/dodaqueen
Doda
fot. kadr z programu „Doda. 12 kroków do miłości”.
Doda
fot. kadr z programu „Doda. 12 kroków do miłości”
Doda Polsat
fot. kadr ze zwiastuna „Doda. 12 kroków do miłości”, Polsat

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Doda podczas sesji założyła body i wsiadła na konia. „Petarda”
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl