Gdzie mieszka Paweł Domagała? Decyzja aktora zaskoczyła wiele gwiazd. Chociaż nie zdecydował się na przeprowadzkę do willi albo zakup luksusowego apartamentu, mieszkania może mu pozazdrościć większość Polaków. Przeniósł się tam z całą rodziną. Żona artysty ma znanego ojca. 

Nie lubi ostentacji oraz blichtru, stroni od popisywania się pieniędzmi i nie potrzebuje do szczęścia luksusów. Nad pozory i światowe życie przekłada szczęśliwe życie u boku sławnej żony i dzieci. Pozostał wierny swoim wartościom, gdy nadszedł czas na znalezienie idealnego gniazdka. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Nie zobaczycie jego mieszkania w żadnym programie! Udało nam się jednak poznać kilka sekretów aktora. Jesteście ciekawi?

Gdzie mieszka Paweł Domagała?

Jak informuje portal pikio.pl, Paweł Domagała mieszka na stałe w Warszawie. Aktor dorastał we Wrocławiu, skąd przeniósł się do Radomia, by ostatecznie zapuścić korzenie w stolicy. 

Żoną Pawła Domagały jest Zuzanna Grabowska, koleżanka po fachu i córka pary aktorów Andrzeja Grabowskiego – gwiazdy Świata według Kiepskich – i Anny Tomaszewskiej. Nic dziwnego, że z takimi rodzicami Zuzanna zdecydowała się na karierę artystki! Podobnie postąpiła jej siostra Katarzyna.

Muzyk i aktorka wzięli ślub w 2013 roku. Para ma dwie córeczki: Hannę i Barbarę. Cztery lata po zawarciu związku małżonkowie zdecydowali, że najwyższy czas przenieść się „na swoje” i kupili mieszkanie w Warszawie. Przy wybieraniu lokum zwracali baczną uwagę na to, czy będzie wystarczająco duże dla całej rodziny. Para bardzo zaangażowała się w urządzanie gniazdka. Małżonkowie mieli spędzać długie godziny w sklepach meblowych. 

Niestety, na Instagramie próżno szukać fotografii z mieszkania gwiazd. Ani Paweł Domagała, ani Zuzanna Grabowska nie udostępniają zdjęć, na których można by było dojrzeć, jak urządzili lokum. Większość informacji, którymi dzielą się z fanami w mediach społecznościowych, dotyczy ich pracy zawodowej, udzielonych wywiadów czy otrzymanych ról. Nie pochwalili się także, na którą z dzielnic stolicy się zdecydowali. 

Co robi Paweł Domagała?

Paweł Domagała obecnie skupia się na pracy zawodowej. W zeszłym roku jednym z największych hitów 2018 stała się jego piosenka Weź nie pytaj. Artysta przyznał, że napisał ją pod wpływem radości z faktu, że spodziewali się z Zuzanną kolejnej córeczki. 

– Dowiedziałem się, że Zuzka jest w ciąży. Ta piosenka była afirmacją mojej radości. Jak sam kiedyś będziesz miał dziecko, to zrozumiesz, że partnerka sama musi ci to powiedzieć – czytamy na natemat.pl

Obecnie Paweł Domagała przebywa w trasie koncertowej i promuje swoją ostatnią płytę. Gratulujemy sukcesu oraz narodzin najmłodszej pociechy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gdzie mieszka paweł domagała
fot. instagram.com @paweldomagala

Gdzie mieszka Paweł Domagała? Artyście nie zależy na luksusach. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle emerytury dostanie Grzegorz Markowski? Nie ma powodów do radości?
Następny artykułRodzice martwią się o Kingę Dudę? Mają ważny powód
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.