Lelum.pl > Samo Życie > Horoskop wedyjski. Poznaj swój znak księżycowy i niezwykłą przyszłość
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 20.11.2019 14:15

Horoskop wedyjski. Poznaj swój znak księżycowy i niezwykłą przyszłość

horoskop
Fot. Movieshapers, Pixabay

Horoskop wedyjski znacznie różni się od tego, który przyjęty jest w naszej kulturze. Główna różnica polega na tym, że ten całą uwagę koncentruje na energii żeńskiej- księżycowej. Poznak razem z nami swój znak księżycowy i sprawdź, co czeka cię w najbliższej przyszłości.

Nie ulega wątpliwości, że każda z was na wylot poznała już swój znak zodiaku i przypisane mu cechy charakteru. Najwyższa pora nieco bliżej przyjrzeć się astrologii wedyjskiej. Zdarzyło wam się usłyszeć o Nakszatrach? Elementy tego systemu skupione są nie na Księżycu, lecz Słońcu. Koniecznie dowiedz się, czym charakteryzuje się twój znak księżycowy.

Horoskop wedyjski czym jest?

Horoskop wedyjski. Nakszatr jest 27, a każda z nich dzieli się na 4 pady, co w sumie daje aż 108 rodzajów osobowości. Poniżej znajduje się 27 Nakszatr. W sieci znajduje się mnóstwo stron, które pomogą ci obliczyć swoją Nakszatrę i poznać swój znak księżycowy.

Aświni. Gwiazda Energii.

Gorący temperament to właśnie ta cecha wyróżnia cię na tle pozostałych Nakszatrów. Oprócz tego jesteś ruchliwa i nadzwyczaj niecierpliwa. Używki, po które sięgasz coraz częściej, odbierają ci zdrowy rozsądek. Zadbaj o dietę i zdrowe odżywianie.

Bharani. Gwiazda Umiaru

Świetnie czujesz się we własnym dziele i doskonale znasz swoją wartość. Ciągłe poszukiwania i dążenie do ideału sprawiają, że niekiedy trudno jest ci zachować umiar. Nie zapominaj o kontrolowaniu umysłu.

Krittika. Gwiazda Ognia.

Entuzjazm, determinacja i kreatywność, to właśnie te trzy słowa w pełni odzwierciedlają twoją osobowość. Niekiedy zdarza ci się być zbyt dominującą i przytłaczająca. Popracuj nad tym.

Rohini. Gwiazda Wzrostu.

Twoja łagodna i romantyczna natura sprawia, że wdziękiem oczarowujesz wszystkich dookoła. Zwykle osiągasz to, czego pragniesz, przez co możesz sprawiać wrażenie próżnej. To nie każdemu odpowiada.

Margaśirsza. Gwiazda Poszukiwań.

Łagodność i wrażliwość, te dwie cechy szczególnie mocno wyróżniają cię w tłumie. Twoja niepohamowana żądza zdobywania wiedzy i chęć poznawania świata czyni z ciebie wzorową researcherkę lub dziennikarkę. Myślałaś o tym?

Ardra. Gwiazda Celu.

Twoje logiczne myślenie i kreatywność okażą się zbawiennie w drodze na sam szczyt. Nie zapominaj, by nigdy nie iść po trupach. Przyjrzyj się, czy w międzyczasie, aby na pewno nikogo nie zraniłaś.

Punarvasu. Gwiazda Rewitalizacji.

Liczne talenty, którymi zostałaś obdarzona w przyszłości, zagwarantują ci prawdziwe bogactwo. Dołóż wszelkich starań, by nie zmarnować swojej wielkiej szansy.

Horoskop wedyjski

Horoskop wedyjski

Puszia. Gwiazda Opieki.

Wrażliwość i emocjonalne podejście do życia czyni cię idealną opiekunką domowego ogniska. Nie zapominaj, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż sława i sukces.

Aślesza. Gwiazda Węża.

Rozwinięta nad wyraz inteligencja sprawia, że nie sposób cię oszukiwać. Czasami wydajesz się zbyt podejrzliwa, a to dla wielu na dłuższą metę może być męczące.

Magha. Gwiazda Królewska.

Twoja magnetyczna osobowość przyciąga do siebie tłumy ludzi. Pomimo tego, że nie zabiegasz o kierownicze stanowiska, zawsze jesteś na nich obsadzana. Dla innych możesz być ogromnym zagrożeniem.

Purwa Phalguni. Gwiazda Pomyślności.

Czarodziejska i uwodzicielska osobowość sprawia, że nie sposób jest przejść obok ciebie obojętnie. Sztuka miłosna nie ma przed tobą żądnych tajemnic. Swoją wiedzą i umiejętnościami zacznij dzielić się z innymi.

Uttara Phalguni. Gwiazda Patronatu.

Twoja życzliwość sprawia, że naprawdę trudno ci się oprzeć. Chętnie angażujesz się w akcje charytatywne i pomoc potrzebującym. Oby ludzi o tak dobrym sercu było, jak najwięcej.

Księżycowe znaki zodiaku

Hasta. Gwiazda Dłoni.

Humor, spryt i zmysł analityczny wyróżniają cię na tle innych znaków księżycowych. Czasami zbyt dużo myślisz i kalkulujesz. Nie zapominaj o zdrowym podejściu do życia.

Citra. Gwiazda Piękna.

W towarzystwie to ty zawsze brylujesz. Wyczucia estetyki i podejścia do życia mogłaby pozazdrościć ci niejedna osoba. Czasem zbyt dużo myślisz i niepotrzebnie się zamartwiasz.

Swati. Gwiazda Wolności.

Przede wszystkim cenisz sobie niezależność. Przez to trudno jest zbudować ci stały związek oparty na obopólnym zaufaniu. Może najwyższą pora przestać się buntować? Przemyśl to!

Viśakha. Gwiazda Jedności.

W przyszłość patrzysz z ogromnym optymizmem. Masz pełną świadomość, jak słodki smak ma zemsta. Kiedy ktoś sprawi ci przykrość, latami potrafisz planować zemstę.

Anuradha. Gwiazda Oddania.

Bywasz przewrażliwiona i sfrustrowana. Często zazdrość bierze górę nad rozumem, przez co sprawiasz wrażenie zawistnej i zgorzkniałej. Nie tędy droga.

Dżieszta. Gwiazda Wojownika.

Ten znak księżycowy bez wątpienia stworzony jest po to, by osiągać sukcesy. Silne ego i wrodzona inteligencja wyróżniają cię spośród pozostałych.

Mula. Gwiazda Korzeni.

Zawzięcie bronisz swoich ideałów i przyjętych zasad. Determinacji może pozazdrościć ci niejedna osoba. To wspaniale wróży twojej przyszłości.

Purwa Aszada. Gwiazda Ambicji.

Niezależność i odwaga to doskonały pakiet startowy, aby w przyszłości osiągnąć wszystko, czego chcesz. Nie zapominaj, że droga na sam szczyt nie zawsze jest usłana różami.

Uttara Aszada. Gwiazda Zwycięstwa.

Jesteś odważna i zdyscyplinowana. Za wszelką cenę chcesz uczynić świat lepszym, niż jest w rzeczywistości. Pamiętaj, że na niektóre rzeczy niestety nie masz wpływu.

Śrawana. Gwiazda Słuchania.

Sprawiasz wrażenie zagubionej i niepewnej siebie. Popracuj nad sobą i kontaktami międzyludzkimi. W mgnieniu oka dostrzeżesz, jak wiele do tej pory traciłaś.

Horoskop wedyjski c.d.

Dhaniszta. Gwiazda Bogactwa.

Praktycznie podejście do życia i liczne kontakty w przyszłości wróżą ci spory sukces. Nie zmarnuj swojej szansy. Dodamy, że pod tą gwiazdą urodziła się Marilyn Monroe.

Szatabhisza. Gwiazda Uzdrawiania.

Duchowa strona życia jest tym, co naprawdę cię fascynuje. Być może w przeszłości doświadczyłaś sporych trudów i strat emocjonalnych.

Purwa Bhadrapada. Gwiazda Unikalności.

Niezależność i oryginalność czyni cię naprawdę wyjątkową jednostką. Rób to, co kochasz i nigdy się nie poddawaj. Tym sposobem osiągniesz naprawdę wiele.

Uttara Bhadrapada. Gwiazda Snu.

Uwielbiasz poznawać świat. Odległe podróże mogłyby dla ciebie trwać w nieskończoność. Masz pełną świadomość, że nie pasujesz do świata, w którym żyjesz.

Rewati. Gwiazda Miłości.

W życiu możesz poszczycić się ogromnym powodzeniem. Za wszelką cenę poszukujesz bezinteresownej miłość, głębokiego uczucia, któremu oddasz się w 100%.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Horoskop wedyjski

Nakszatr jest w nim aż 27.

Horoskop wedyjski

Horoskop wedyjski skupia się na energii żeńskiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Jolanta Kwaśniewska była pierwszą damą w latach 1995-2005. Jak dziś wygląda jej życie?
  3. Dieta zabiła ich 17-miesięcznego syna. Rodzice zagłodzili własne dziecko
  4. Dziewczyna w ciąży została rozszarpana przez psy. Znamy tragiczne szczegóły
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”