Joanna Brodzik zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojej przeszłości. Okazuje się, że uwielbiana polska aktorka w młodości przeżyła traumę. Smutne doświadczenia odbiły piętno na jej całym późniejszym życiu. 47-latka była wyśmiewana i szykanowana. Jesteś bękartem i czerwoną świnią – powiedziała do niej katechetka. Te słowa na zawsze pozostaną w jej pamięci. 

Joanna Brodzik to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w serialu Magda M. oraz Kasia i Tomek. Karierę rozpoczęła pod koniec lat 90. i do dziś nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Jak sama przyznaje, jej największą życiową rolą jest bycie matką bliźniaków. Mimo że teraz jest spełnioną i szczęśliwą kobietą, w młodości przeszła przez istne piekło. 

Joanna Brodzik zdecydowała się na szczere wyznanie 

47-letnia gwiazda w ostatnim czasie zdecydowała się na dwa szczera wyznania, które wywołały istne poruszenie wśród jej wiernych fanów. Wpis, który opublikowała na Facebooku, spotkał się z ogromnym odzewem, a wywiad w Wysokich Obcasach Extra wyjawił całą prawdę na temat jej przeszłości. Mimo że dziś jest szczęśliwą kobietą, w młodości przeżyła traumę, która miała destrukcyjny wpływ na jej samoocenę i postrzeganie rzeczywistości. 

-Często wstydzę się, że jestem niewystarczająca, taka, jaka jestem. W okrutnym, bezlitosnym świecie Instagrama i wiecznie szczęśliwych fotek, czuje, że to, co mówię, jest ważne – napisała Joanna Brodzik na Facebooku. 

Następnie dodaje, że według obowiązującego kanonu już miesiąc po urodzenie powinna zachwycać nieskazitelnym wyglądem i brylować na salonach. Chcę zaprosić do aktu odwagi wobec wstydu inne kobiety. I mężczyzn – napisała. Gwiazda zachęca do stworzenia bezpiecznej przystani opartej na słuchaniu i byciu słuchanym. 

  1. Uczennica zgubiła torebkę. Minęły 62 lata i stało się najbardziej niewiarygodne
  2. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia
  3. Niezwykły gest w „Sprawie dla Reportera”. Odcinek programu Elżbiety Jaworowicz wywołuje łzy wzruszenia

Joanna Brodzik w młodości była syzkanowana 

Aktorka w wywiadzie dla Wysokich Obcasach Extra wyjawiła, że w dzieciństwie była wyśmiewana i szykanowana. Joanna Brodzik była owocem miłości dwójki nastolatków, którzy nigdy nie dostali szansy, by być razem. 

-W sposób nagły dla obu rodzin, powodując w życiu moich rodziców, licealistów, ogromne zamieszanie. Obie rodziny nie dźwignęły tej sytuacji […] Moja babcia […], zdecydowała się przejść na rentę i zaopiekować się mną – powiedziała w wywiadzie z Dorotą Wodecką.

Gwiazda przyznaje, że w swoim małym miasteczku była obiektem sensacji i drwin. Na ulicy była obiektem spojrzeń i nigdy nie mogła liczyć na niczyje wsparcie. Słowa wypowiedziane przez katechetkę tuż przed komunią, na zawsze utkną w jej pamięci. 

– […] siostra katechetka powiedziała moim koleżankom, żeby się ze mną nie zadawały, bo jestem bękartem i czerwoną świnią – wyznała Joanna Brodzik. 

Brutalne zderzenie z rzeczywistością i przykre doświadczenia z młodości zupełnie zachwiały jej poczucie własnej wartości. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Brodzik
facebook.com @Joanna Brodzik

Joanna Brodzik zdecydowała się na szczere wyznanie. 

Joanna Brodzik
facebook.com @Joanna Brodzik

Aktorka w młodości była szykanowana. 

Joanna Brodzik
facebook.com @Joanna Brodzik

Wis nie pozostawi żadnych wątpliwości. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez dwa lata był leczony antybiotykami na boreliozę. Przyczyna objawów okazała się zupełnie inna
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Żona Zenka Martyniuka nie tak wyobrażała sobie sławę. Zdradziła, jak to jest mieć sławnego męża
  4. Podczas spaceru natknęli się na dziwny kamień. Kiedy poznali jego wartość, nie mogli dojść do siebie
  5. 17-latek wziął ślub z 51-latką. Po 18 latach zrobiono im zdjęcie, widok powala
  6. W McDonald’s doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: kozaczek.pl

Poprzedni artykułUratował suczkę przed pewną śmiercią. Podziękowała mu w najpiękniejszy sposób
Następny artykułW domu samotnego mężczyzny znaleziono jego ciało. Czy potrafisz rozwikłać zagadkę kryminalną?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.