Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę. To szczuplutka brunetka, fani: „Śliczna kobieta”
Karol Osiński
Karol Osiński 05.12.2020 21:00

Kuba Wojewódzki pokazał partnerkę. To szczuplutka brunetka, fani: „Śliczna kobieta”

Kuba Wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki wielokrotnie zaskakiwał swoich fanów, jednak tym razem szczęki niejednego opadły do samej podłogi. Popularny dziennikarz opublikował zdjęcie w mediach społecznościowych ze swoją piękną partnerką Angeliką Wachowską, która występuje w jego programie, jako wodzianka. Fani pod zdjęciami nie szczędzili komplementów, jednakowo Kubie, jak i Angelice.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kim jest piękna brunetka ze zdjęcia
  • Jakie biznesy prowadzi Kuba Wojewódzki
  • O konkursie zorganizowanym przez popularnego dziennikarza

To, że Kuba Wojewódzki jest jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy nie podlega żadnym wątpliwościom, zatem media społecznościowe 57-latka są bardzo uważnie śledzone. Od jakiegoś czasu publikował fotografie z tajemniczą kobietą, której tożsamość fani mieli okazję dziś poznać.

Kim jest Angelika Wachowska?

Angelika Wachowska, to modelka, która od 2017 roku występuje w roli wodzianki w programie Kuby Wojewódzkiego. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów w modelingu. Kilkukrotnie miała przyjemność pozować dla Playboya, a jej wdzięki trafiły nawet do Ameryki.

Urodziła się 14 lipca 1990 roku w Żninie. Od dziecka interesowała się modelingiem. Jej kariera przybrała ekspresowego tempa, nie można się temu dziwić, w końcu to piękna i bardzo seksowna kobieta.

Poza Playboyem Angelika Wachowska ma na swoim koncie także pozowanie dla czasopisma CKM. W 2017 roku brała udział w plebiscycie na „Playmate roku 2016”, jednak musiała uznać w nim wyższość modelki Angeli Olszewskiej.

Co więcej, Angelika brała udział także w castingu do popularnego programu Top Model. Niestety nie udało jej się zamieszkać w domu modelek. Zadebiutowała także w teledysku znanego polskiego rapera Popka w piosence pt. Nie mów mu nic.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z partnerką

Kuba Wojewódzki należy do grona osób w polskim show-biznesie, które nie przepadają za rozmowami na temat życia prywatnego. 57-letni dziennikarz nie pokazuje się publicznie z kobietami, jednak od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych zaczął publikować fotografie z tajemniczą kobietą.

Od tamtego momentu pojawiło się mnóstwo przypuszczeń i domysłów ze strony fanów. Niektórzy uznawali, że dziewczyna, której pojedyncze części ciała pokazuje Kuba Wojewódzki to Anna Mucha, która jakiś czas temu wrzuciła intymne nagranie z Kubą, jednak wątpliwości zostały rozwiane, gdy w mediach pojawiły się informacje, że spotyka się z Jakubem Wonsem.

O potencjalnym romansie Kuby z Anną Muchą mówiło się wiele, jednak nie wychodziło z tego nic konkretnego. Niegdyś spekulowało się, że spędzają ze sobą wakacje, ale również wtedy okazało się to nieprawdą.

W sobotę 5 grudnia 2020 roku dziennikarz postanowił skrócić męki swoich fanów i opublikować zdjęcie ze swoją partnerką w pełnej okazałości. Okazało się, że jest to właśnie Angelika Wachowska, czyli jego programowa wodzianka.

Publikując wspólne zdjęcie zilustrowali post sponsorowany. Przy okazji dziennikarz ogłosił także konkurs, do którego wzięcia udziału zaprosił wszystkich internautów, którzy przeczytali opublikowany post.

– Z okazji Mikołajek życzę Wam, abyście zawsze mieli obok sobie kogoś, kto poda Wam szklankę wody… W komentarzu opiszcie chwile kiedy granice przyjemności wyznacza tylko Wasza wyobraźnia. Po tygodniu 10 najlepszych komentarzy nagrodzimy zestawami bielizny Obsessive A tak w ogóle to bawcie się dobrze – czytamy na Instagramie Kuby Wojewódzkiego.

57-letni dziennikarz doskonale wie, jak pomnażać swoje oszczędności. Poza programem prowadzi także trzy restauracje (dwie w Warszawie i jedną we Wrocławiu), a od niedawna wraz z Januszem Palikotem rozpoczął produkcję piwa.

Zobacz zdjęcia:

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z Angeliką Wachowską, która występuje w roli wodzianki w programie Kuby w TVN.

Kuba Wojewódzki

Angelika występuje w programie Kuby od 2017 roku.

kuba wojewódzki

Dziennikarz doskonale wie, jak rozkręcać swoje biznesy. Całkiem niedawno wraz z Januszem Palikotem rozpoczęli wspólną produkcję piwa.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: jastrzabpost.pl