Magda Mołek powiedziała o dwa słowa za dużo. W czasie trwania programu Dzień dobry TVN, podczas wywiadu z aktorami serialu Diagnoza dziennikarka zdradziła tożsamość głównej postaci, która miała być ujawniona dopiero w finale sezonu. Prezenterka nawiązała do roli Ostaszewskiej, podkreślając, że była zmuszona nauczyć się medycznych terminów, bo będzie grać lekarkę.

Wpadki w programach na żywo zdarzają się często. Tym razem Magda Mołek popełniła gafę, zdradzając fanom Diagnozy tajemnicę, którą mieli poznać dopiero w finałowym odcinku pierwszego sezonu. Po słowach prezenterki zapadła niezręczna cisza. Przerwał ją dopiero Marcin Meller, twierdząc, że pani producent urwie im głowy, bo przecież mieli nie zdradzać tego typu szczegółów.

Magda Mołek i jej wpadka w TVN

Magda Mołek to polska dziennikarka, która karierę rozpoczęła już jako młoda dziewczyna. Swoje pierwsze kroki przed kamerą stawiała w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego w Lubinie. Następnie bardzo szybko została zauważona przez kolejną stację, która swoją siedzibę miała we Wrocławiu. Magda Małek wspinała się po szczeblach swojej kariery bardzo szybko.

Dziennikarka jest do tej pory aktywna i spełnia się w swoim zawodzie. Podczas tak długiego stażu pracy nie sposób uniknąć niechcianych wpadek. Magda Mołek podczas wywiadu z aktorami serialu Diagnoza nieopatrznie zdradziła pilnie strzeżony sekret. Dziennikarka wyjawiła, kto zagra główną postać. Producenci tę informację chcieli wyjawić dopiero w finałowym odcinku sezonu.

  1. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła. Tragedia zaraz po ślubie
  2. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  3. Ich dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice chłopca bali się najgorszego

Magda Mołek nie jest jedyną królową wpadek

O podobnej sytuacji możemy mówić w przypadku Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka, pozując na ściance i machając do fanów, zrzuciła z palca, ślubną obrączkę. Na szczęście z pomocą przybył kolega, Piotr Witkowski. Wspólnymi siłami odnaleźli zgubę.

Anna Mucha to kolejna gwiazda, która nie uniknęła wpadki. Występując w programie Kocham Cię, Polsko, aktorka mocno wyeksponowała swoje piersi. Krawcowa musiała ratować sytuację, zszywając pośpiesznie to, co odsłonięte.

Tego typu wpadki gwiazd to normalna sprawa. A media tylko czyhają na kolejne nietaktowne zachowania, słowa czy wygląd gwiazd. Ciekawe kto będzie następny?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Magda Mołek
Fot. Screen instagram.com @magda_molek

Wpadka Magdy Mołek na wizji.

Magda Mołek
fot. instagram.com/magda_molek

Czy Magda jakoś wybrnęła ze swojej wpadki?

Magda Mołek
instagram.com/magda_molek

Dziennikarka zdradziła pilnie strzeżony sekret stacji TVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Premier podał smutną wiadomość. Nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle
  2. WHO nagle zmienia zdanie. Chodzi o maseczki
  3. Polacy muszą być przygotowani. Nowe kontrole, mogą kosztować nawet 30 tysięcy złotych kary
  4. Policjant z Wielkopolski śmiertelnie się postrzelił. Fakty są porażające, miał tylko 33 lata
  5. Przed operacjami plastycznymi za 167 tys. zł wyglądała pięknie. Zmiana jej wyglądu rozkłada na łopatki
  6. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba

Źródło: swiatseriali.interia.pl, wikipedia.org

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.