Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna pod maską tlenową. Pojawiło się oświadczenie, przykre z czym teraz musi się mierzyć
Michał Fitz
Michał Fitz 18.01.2023 22:05

Magda Narożna pod maską tlenową. Pojawiło się oświadczenie, przykre z czym teraz musi się mierzyć

Magda Narożna
fot. instagram.com/madzia_pim

Magda Narożna jest ze swoimi fanami wyjątkowo szczera. Dzieli się z nimi momentami szczęścia, ale nie owija też w bawełnę, gdy w jej życiu dzieje się gorzej. Teraz właśnie przyszło jej niestety opowiedzieć o gorszych chwilach. Do tego załączyła zdjęcie w masce tlenowej. Co się z nią dzieje?

Jeszcze niedawno publikowała przecież materiały, na których wprost emanowała witalnością i energią. Czy fani mają powody do zmartwień?

Jak czuje się Magda Narożna?

Na instagramowej relacji wokalistki pojawiło się jej zdjęcie, na którym ma założoną maskę tlenową i poddaje się inhalacji. Biorąc pod uwagę tło, nie wydaje się, by artystka leżała w szpitalu. Napisała zresztą, dlaczego musi się kurować i nie wydaje się, by był to poważny problem.

– Te przeklęte wirusy mnie wykończą wyjaśniła Narożna.

Wydaje się więc, że piosenkarkę dopadła kolejna infekcja, a te przecież w obecnej porze roku nie oszczędzają żadnego z Polaków. Jej kuracja może wyglądać na poważną, ale należy pamiętać o tym, że Magda w szczególności musi zadbać o gardło, bo to przecież jej narzędzie pracy.

Magda Narożna musi się szybko kurować

Choć artystka na pewno wiele by oddała za wolny weekend, w trakcie którego mogłaby się lepiej wykurować, na tę chwilę nie ma co na niego liczyć. Leczenie musi przejść błyskawicznie, bo „Piękni i Młodzi” grają już w najbliższą sobotę. Co więcej, tego dnia czekają ich 2 koncerty w różnych miastach! Wystąpią Elblągu i Braniewie.

Tak napięty grafik nie tylko uniemożliwia Narożnej komfortowy powrót do zdrowia, ale także nie pozwala jej na kolejne dziecko. W niedawnym wywiadzie piosenkarka wyjaśniła, że nie planuje następnej pociechy z nowym partnerem, bo ze względu na obowiązki zawodowe nie ma czasu na ciążę.

Zobacz zdjęcie:

 

Magda narożna

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wiele babć nie chce tego robić, ale boją się odmówić. Problem, o którym wiele osób nie ma pojęcia
  2. Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach
  3. Chciała tylko wziąć udział w wyzwaniu z TikToka. 12-letnia dziewczynka nie żyje

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie — Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Jastrząb Post