Małgorzata Foremniak to ulubienica polskich widzów. Wyśmienita aktora, która zagrała w 30 filmach i 19 serialach, do dziś uważana jest jedną z największych oraz najbardziej stylowych gwiazd. Mało kto jednak pamięta, jak wyglądała lata temu. Niektórzy fani z pewnością by jej nie poznali. Nie wierzycie? Przekonajcie się na własne oczy. Mamy zdjęcie.

Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Małgorzata Foremniak zmieniła się nie do poznania. Każdy kojarzy ją z jej jasnych, blond włosów, tymczasem na zdjęciu jest… szatynką. Zaskakujące, a jednak. Przekonajcie się na własne oczy.

Kim jest Małgorzata Foremniak?

Małgorzata Foremniak jest polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, a także osobowością telewizyjną. Urodziła się 8 stycznia 1967 roku w Radomiu. Szkołę średnią ukończyła w swoim rodzimym mieście, uczyła się w VI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego.

Później kontynuowała naukę na Wydziale Aktorskim Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi (PWSFTviT) w Łodzi, gdzie w 1989 roku otrzymała dyplom. W zawodzie jest aktywna od 1986 roku.

Kariera i życie prywatne Małgorzaty Foremniak

Debiutowała już w szkole średniej na deskach teatru im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, w którym występowała do 1992 roku. W latach 1993–1999 związana była z warszawskim Teatrem Kwadrat, gdzie grała u boku takich sław jak Jan Kobuszewski, Wojciech Pokora czy Stanisława Celińska.

Na dużym ekranie zadebiutowała w 1990 rolą Małgorzaty uwodzącej Fausta (którego zagrał Bogusław Linda) w filmie Wojciecha Biedronia In flagranti. Widzom dała się najlepiej poznać w roli lekarki w serialu TVP Na dobre i na złe. To m.in. właśnie za ten angaż pokochały ją tysiące.

Przez tyle lat pracy aktorskiej niesamowicie się zmieniła. Poznajecie ją?

Poznajecie Małgorzatę Foremniak?

Źródło: wikipedia.org

Poprzedni artykułSebastian Fabijański zalał się łzami. Wszystko przez nowo narodzonego syna, nie mógł się opanować
Następny artykułUczniowie natychmiast zaczynają naukę w trybie zdalnym, nie było innej możliwości. Fatalna wiadomość z polskiej miejscowości, cała klasa na kwarantannie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.