Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, co dzieje się z jej synkiem. Opublikowała poruszający wpis
Karol Osiński
Karol Osiński 01.12.2020 12:28

Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, co dzieje się z jej synkiem. Opublikowała poruszający wpis

były mąż
Fot. m_rozenek, Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama informacją na temat stanu zdrowia jej synka. Okazuje się, że mały Henryk zaczyna ząbkować, co często bywa uciążliwe. Każda mama wie, jak smakuje to uczucie, gdy dziecku zaczynają wyrastać pierwsze ząbki. Teraz celebrytka postanowiła wyrzucić z siebie swoje odczucia na ten temat.

Z tego tekstu dowiesz się:

  • Jaki wpis opublikowała Małgorzata Rozenek-Majdan
  • Komentarzy fanów pod wpisem celebrytki
  • Jakie odczucia ma gwiazda, co do ząbkowania swojego syna

Ząbkowanie to bardzo ciężki moment w życiu każdego dziecka, ale także jego rodziców. Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywała już dwukrotnie tę sytuację, a teraz wraz z mężem Radosławem przechodzą przez to wspólnie przy okazji ząbkowania ich syna Henryka.

Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała o stanie zdrowia swojego synka

W czerwcu bieżącego roku Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radosławem ogłosili, że na świat przyszedł ich synek Henryk. Od tamtego momentu para nie może oderwać wzroku od syna, który stał się ich oczkiem w głowie.

Para gwiazd na bieżąco zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, gdzie chwalą się rozwojem i wychowywaniem małego Henia. Radosław Majdan przez moment musiał opuścić dom, z powodu koronawirusa, na którego zachorował pod koniec października. Trafił wówczas do szpitala.

Teraz Małgorzata podzieliła się z fanami stanem zdrowia swojego syna. Okazuje się, że mały Henryk zaczął ząbkować, i z tej okazji gwiazda opublikowała na Instagramie długi wpis, wyrażając swoje uczucia na ten temat.

Ząbkowanie nie jest przyjemne, ale w ramionach Mamy staje się znośne. Prawie nic nie spaliśmy tej nocy. Henio ma żal do losu i świata za te ząbki, i tylko Mama może ten żal ukoić, chociaż starsi bracia, też dają radę – napisała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Następnie żona Radosława Majdana dodała.

– Mądrzy ludzie mówią, że do wychowania jednego dziecka potrzeba całej wioski. Po dzisiejszej nocy podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami, ale i tak nie oddałabym z tego nawet jednej sekundy – czytamy.

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani, głównie Panie dzieliły się swoimi odczuciami na temat ząbkowania dzieci, a także wysyłały mnóstwo komplementów.

– „Boże, jaki on jest piękny Pani Małgosiu”; „Co za śliczny chłopczyk” – czytamy w komentarzach.

Teksty wybrane dla Ciebie

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie

Dla fanów popularnej prezenterki telewizyjnej nie jest tajemnicą, że uwielbia regularnie prowadzić swoje social media, a przy tym dzielić się z fanami swoimi odczuciami w wielu kwestiach. Całkiem niedawno pochwaliła się zdjęciami z zakupów, podczas których przygotowywała się do Świąt Bożego Narodzenia.

Nie inaczej było dziś, tj. 1 grudnia 2020 roku. Popularna celebrytka pochwaliła się luksusowym podkładem do twarzy Wonder Match marki Eveline Cosmetics, który pomaga jej w utrzymaniu nieskazitelnego wyglądu twarzy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o stanie zdrowia swojego synka.

małgorzata rozenek-majdan

Popularna gwiazda regularnie prowadzi swoje social media, gdzie zamieszcza mnóstwo zdjęć i wpisów w wielu sprawach.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: styl.pl