Małżeństwo, które było rodzicami dwójki wspaniałych dzieci, zdecydowało się na adopcję. Ich wybór padł na dziewczynkę z porażeniem mózgowym. Zaledwie kilka miesięcy później, zupełnie przypadkiem odkryli największy sekret swojej przybranej córeczki. Informacja, do której udało im się dotrzeć, raz na zawsze zmieniła ich życie.

Mimo że małżonkowie wiedli szczęśliwe i spokojne życie, wychowując dwójkę biologicznych pociech, od początku czuli, że czegoś im brakuje. Właśnie dlatego zdecydowali się na adopcję. Tym razem jednak zdecydowali się przygarnąć pod swój dach i obdarzyć opieką nie 1 czy 2, lecz…aż 4 dzieci. Wśród nich znalazła się dziewczynka z porażeniem mózgowym. Po pewnym czasie okazało się, że skrywała sekret, który ujrzał światło dzienne.

Małżeństwo zdecydowało się na adopcję 

Rodzina zdecydowała się na adopcję 4 dzieci z Chin. Wśród pociech, które postanowiły obdarzyć swoją miłością i ciepłem, była mała dziewczynka z porażeniem mózgowym, która od momentu urodzenia zaniedbywana była przez swoich biologicznych rodziców. Całe szczęście na jej drodze pojawili się ludzie, którzy zechcieli odmienić jej los i pokazać jej czym tak naprawdę jest szczęście, bliskość i wyrozumiałość.

Kilka miesięcy później w trakcie buszowania po internecie, przyrodnia mama natrafiła na zdjęcie, które wprawiło ją w osłupienie. Kadr dodany został przez jej bliską przyjaciółkę, która na co dzień pracuje w sierocińcu, z którego adoptowali swoje pociechy.

  1. 8-letnia dziewczynka zmarła… ze starości. Wszystko przez rzadki przypadek dotyczący garstki ludzi
  2. Wyrzucasz skórkę po cytrynie? Przestaniesz, gdy dowiesz się jakie działa cuda

Sekret dziewczynki ujrzał światło dzienne

Dziecko, które pojawiło się na zdjęciu, do złudzenia przypominało, dziewczynkę, którą kilka miesięcy temu adoptowali. Badania DNA wykazały, że ich przybrana sórka nie była jedynaczką. Rodzinie udało się ustalić, że jej siostra ma 13 lat. Małżeństwo postanowiło dołożyć wszelkich starań, aby sprowadzić ją do swojego domu. Niestety, sfinalizowanie takiego przedsięwzięcia wiąże się z powalającym kosztem około 33 tysięcy dolarów.

W związku z tym postanowili utworzyć zbiórkę pieniędzy, która pomagałaby im w realizacji kolejnego celu, który sobie postawili. Wiedzieli, że muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, aby siostry znowu były razem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małżeństwo
facebook.com

Małżeństwo zdecydowało się na adopcję. 

Małżeństwo
facebook.com

Wśród dzieci była dziewczynka z porażeniem mózgowym. 

Małżeństwo
facebook.com

Okazało się, że ma ona siostrę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skażony cukier w polskich sklepach. GIS podjął pilną decyzję
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Zostawiła małe dziecko z babcią pod wpływem. Sama poszła na imprezę
  4. Odważne sceny z Polą Raksą wywołały poruszenie. Wszyscy zaniemówili gdy je zobaczyli
  5. Córka Anny Przybylskiej tęskni za mamą. W ważnej chwili nie mogła powstrzymać łez
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

Źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułKot po kryjomu wymknął się z domu w nocy. Już po chwili zrozumiał, że popełnił błąd
Następny artykułMonika Zamachowska ostro o TVP. Zdradziła, co myśli o telewizji i co robi, żeby się utrzymać
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.