Mariusz Pudzianowski, znany również pod pseudonimem „Pudzian”, dodał zdjęcie z małym dzieckiem na kolanach. Gwiazdor KSW jak na razie został tylko wujkiem. Na fotografiach dumnie pozuje z dziewczynką, która została przez niego określona mianem „Małej Pudzianki”. Podoba wam się? Według wielu internautów dziewczynka jest przeurocza.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Mariusz Pudzianowski udostępnił zdjęcie z małym dzieckiem. Gwiazdor polskiego sportu został wujkiem.

Mariusz Pudzianowski został wujkiem. Na zdjęciach pozuje z małym dzieckiem

Mariusz Pudzianowski raczej rzadko wspomina o swoim życiu prywatnym. W mediach społecznościowych zazwyczaj relacjonuje swoje przygotowania do kolejnych walk. Tym razem zrobił wyjątek.

Media obiegły zdjęcia Mariusza Pudzianowskiego, które zamieścił na swoim Facebooku. Na fotografiach pozuje uśmiechnięty, a na kolanach trzyma malutką dziewczynkę. Jedno ze zdjęć podpisał:

— Mała Pudzianka MMA ogląda z wujkiem Mariuszem.

— Nawet spokojnie było na kolanach. Na razie młoda jest na etapie robienia masy, za jakiś czas będzie rzeźba — dodawał dalej żartobliwie w opisie.

Dziecko to pociecha jego brata, Krystiana Pudzianowskiego. Dziewczyna przyszła na świat trzy miesiące temu, a dokładniej 15 sierpnia i otrzymała imię Julka. Od razu stała się oczkiem w głowie swojego wujka Mariusza.

— Cześć jestem Julcia Pudzianowska i przyszłam na świat 15.08.2020 o godzinie 00:15. Trochę wymęczyłam Mamę, ale nikt nie powiedział, że będzie lekko. Ważę 3850 i mam 57 cm — to na początek. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi — napisał wtedy Krystian w opisie do zdjęcia na Instagramie, na którym trzyma w ramionach swoją małą córeczkę.

O tym, że „Pudzian” zostanie wujkiem, jego fani dowiedzieli się w połowie maja. Rodzina długo ukrywała fakt, że życiowa partnerka Krystiana jest w ciąży.

Córka Krystiana Pudzianowskiego nadal jest jeszcze bardzo malutka i nie wiadomo, kim stanie się w przyszłości. Jednak jedno jest pewne już teraz: mała będzie miała najlepszą ochronę na świecie, ponieważ zarówno jej tata, jak i wujek od lat trenują na siłowni oraz zawodowo walczą w MMA.

  1. Właśnie potwierdzili, wspaniała wiadomość dla fanów „Rancza”. Pozostało już tylko czekać do 16 grudnia, ukochany serial wraca na ekrany
  2. Pod osłoną nocy rząd podjął decyzję. Już 6 grudnia wszyscy Polacy odczują ogromną zmianę
  3. Ksiądz więził ją przez 12 lat. 36-latkę poznał przez Internet, zaproponował posadę gosposi

Kim jest Krystian Pudzianowski?

Krystian Pudzianowski to młodszy brat Mariusza Pudzianowskiego. Mężczyzna zasłynął jako gwiazda muzyki disco polo oraz lider zespołu Pudzian Band, który został założony w 2005 roku. Grupa nagrała nawet specjalną piosenkę dla „Pudziana” pt. Dawaj na ring, której Mariusz Pudzianowski używał podczas walk.

Inne utwory, które udało się stworzyć zespołowi to m.in. Całuj mnie do rana, Weekend Polaka czy Jesteś wszystkim, co dziś mam. Na Instagramie Krystian Pudzianowski określa siebie jako muzyka, sportowca, trenera personalnego oraz wokalistę.

Mężczyzna zaczął również brać udział w walkach MMA. Niestety w czerwcu tego roku przegrał potyczkę z Piotrem Szeligą.

Jak podoba wam się jego córeczka?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mariusz Pudzianowski
fot. facebook.com/Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski dodał zdjęcia z małą dziewczynką na kolanach.

Mariusz Pudzianowski
fot. facebook.com/Mariusz Pudzianowski

Nazwał ją „Małą Pudzianką”.

Mariusz Pudzianowski
fot. instagram.com/pudzianowski_krystian

Mała od razu stała się oczkiem w głowie całej rodziny.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Sześć osób przykleiło się do budynku. Policja ich wylegitymowała, po czym odjechała
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Podczas programu „Sprawa dla reportera” nagle wpadł Zenek Martyniuk. Jaworowicz oniemiała, nie mogło się skończyć inaczej
  4. Agata Młynarska usłyszała diagnozę, choroba jest nieuleczalna. W ostatnich tygodniach jej stan się pogorszył, nie była w stanie pracować
  5. Już dziś tłumy ruszą do Biedronek w całym kraju. 2 produkty dostaniemy zupełnie za darmo
  6. Listonosz podchodzi do gromadki psów. Nie wiedział, że nagrywa go monitoring
  7. Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła nagle zwrócili się do wszystkich Polaków. Ważny apel, poprosił ich Mateusz Morawiecki (WIDEO)

Źródła: facebook.com, sportowefakty.wp.pl

Poprzedni artykułNiemal 45% młodych Polaków mieszka z rodzicami. Czy uważasz, że ceny mieszkań są przesadzone?
Następny artykułPamiętasz grę w statki? Najlepsza rozrywka na każdej lekcji w szkole
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl