Marta Manowska jest niezwykłą profesjonalistką, ale już kilka razy dała się poznać jako osoba beztroska, w dobrym tego słowa znaczeniu. Potwierdziła to po raz kolejny, wrzucając do sieci zdjęcia, na których pokazała, w jaki sposób cofnęła się do czasów dzieciństwa.

Niewiele było jej trzeba, by wybrać się w tę sentymentalną podróż. Przypomniała sobie, jakie „kolczyki” zdarzało jej się nosić, gdy była jeszcze dzieckiem. Zresztą, nie tylko jej.

Marta Manowska i jej wyprawy

Prezenterka już kilka razy udowadniała, że uwielbia być blisko natury. Widać to nie tylko w trakcie nagrań do programu „Rolnik szuka żony”, ale także po jej mediach społecznościowych. Relacjonuje za ich pośrednictwem swoje górskie wycieczki. Dużo materiałów wrzucała też z podróży po Ameryce Środkowej.

Raptem wczoraj publikowała zdjęcie, przy pomocy którego chwaliła się, że zdobyła szczyt Śnieżki. Tydzień wcześniej z kolei wrzucała nagrania, na których jeździła po górskich polanach terenowymi autami. Jak widać, Marta uwielbia chwytać życie garściami.

Marta Manowska na czereśniach

Marta Manowska potrafi się jednak zachwycić również i bardziej swojskimi okolicznościami przyrody. Na jej Instagramie pojawiły się bowiem zdjęcia, po których można sądzić, że wybrała się na zbieranie czereśni. Na jednej z fotek widać, że nie bała się pobrudzić rąk.

Na innej z kolei pokazała profil swojej twarzy, który jednak został nietypowo ozdobiony. Na jej uchu wiszą bowiem dwie czereśnie. Prezenterka zapytała się fanów, czy oni również robili tak w dzieciństwie. Choć jeszcze nie podzieliła się ich odpowiedziami, można przypuszczać, że mnóstwo osób się do tego przyznało, bo to popularna zabawa, szczególnie poza miastami, gdzie jest więcej sadów.

Zobacz zdjęcia:

Marta Manowska
instagram.cm/martamanowska
Marta Manowska
instagram.cm/martamanowska

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marta Manowska pokazała się od nieznanej strony. „Zawsze o tym marzyłam”
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl