Marta Manowska przekazała radosną nowinę na swoim profilu na Instagramie. Prowadząca show „Rolnik szuka żony” zdradziła, że czuje się niesamowicie szczęśliwa. Co wydarzyło się w jej życiu?

Dziennikarka pozuje na nowym zdjęciu w social mediach z ogromnym bukietem kwiatów. W opisie poinformowała fanów o zbliżających się zmianach i nowych planach zawodowych.

Marta Manowska przekazała radosną nowinę

Prezenterka bez wątpienia jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Gwiazda znana jest ze swojego spokojnego usposobienia oraz rewelacyjnego podejścia do osób starszych, o czym można było przekonać się, oglądając takie programy jak „Rolnik szuka żony”, „The Voice Senior” czy „Sanatorium miłości”. Wygląda jednak na to, że to nie koniec zawodowych projektów dziennikarki.

Marta Manowska opublikowała tajemnicze zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Na najnowszej fotografii uśmiechnięta prezenterka pozuje z ogromnym bukietem kwiatów. Uwagę fanów zwrócił również podpis, który nie tylko zdradza, że gwiazda jest obecnie bardzo szczęśliwa, ale też jest zapowiedzią zmian i nowych wyzwań zawodowych w jej życiu.

-Czuje się absolutnie szczęśliwa i spełniona. Dziękuje Wam za to. Efekty tych podróży już we wrześniu — zapowiedziała Marta Manowska.

Fani nie kryją zachwytu nad najnowszym zdjęciem prezenterki i nie szczędzą słów pochwały w komentarzach. 

„To zdjęcie powinno być profilowym, bo mówi o świadomych wyborach o dojrzałości, oryginalnym zamiłowaniu do życia. Jest w nim też dużo zadumy i wdzięczności wzajemnej — Pani do życia i ludzi za Panią”

„Cieszy mnie to, że jest Pani szczęśliwa”

„Jaki cudny ten bukiet” – czytamy komentarze pod najnowszym zdjęciem Marty Manowskiej.

Zobacz post prezenterki:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez MARTA ???? MANOWSKA (@martamanowska)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”