Mąż Ilony Felicjańskiej postanowił po raz kolejny opublikować zdjęcia z dość intymnej sytuacji. Fani są oburzeni, uważają, że mężczyzna upokorzył swoją żonę. Co na to ex modelka?

Ilona Felicjańska i Paul Montata to para, która zdecydowanie lubi wzbudzać kontrowersje. Małżeństwo wzięło ślub zaledwie kilka dni temu, 20 lutego, w Londynie, a już dziś internauci uważają, że kobieta powinna w końcu przejrzeć na oczy. Ich zdaniem mąż upokorzył ją po raz kolejny. 

Mąż Ilony Felicjańskiej opublikował jej nagie zdjęcia

Mąż Ilony Felicjańskiej opublikował nagie zdjęcia gwiazdy, na których widać jak rozebrana kobieta zakłada buty. Fani są oburzeni. 

Paul Montana nie po raz pierwszy pokazał za dużo. Jakiś czas temu mężczyzna opublikował na swojej Facebookowej relacji Ilonę Felicjańską w bardzo intymnej sytuacji, i choć zdjęcie zniknęło po kilku minutach, zobaczyły je tysiące osób. Tera mąż pięknej, byłej modelki opublikował na swoim Instagramie kolejną fotografię, jednak nic nie zapowiada się na to, by miał ją usunąć. 

Paul Montana, który od kilku dni wraz z Iloną Felicjańską obchodzi miesiąc miodowy, postanowił pokazać na swoim profilu społecznościowym, jak jego żona szykowała się do ceremonii. Kobieta wprost promienieje na zdjęciach, jednak na dwóch ostatnich fotografiach jest ona naga, co nie spodobało się fanom celebrytki.

  1. Wnuk Lecha Wałęsy. Do sieci trafiło zdjęcie małego Karola Wałęsy
  2. Ogromnie smutna wiadomość obiegła media. Śmierć była nagła, nikt nie mógł przewidzieć najgorszego, nie żyje Wojciech Potocki
  3. Dostała udaru po wizycie u fryzjera. Przyczyna okazała się porażająca

Ilona Felicjańska staje w obronie męża

Ilona Felicjańska staje w obronie męża, który został zaatakowany przez internautki. Wiele kobiet uważa, że Paul Montata ośmieszył i upokorzył swoją żonę, wstawiając jej nagie zdjęcia. 

Głos w sprawie zabrała więc sama zainteresowana. Ilona Felicjańska w jednym z komentarzy pod zdjęciem napisała, że jej mąż jest bardzo kochający. Z jej słów wynika również, że nie widzi w opublikowanych zdjęciach nic złego. Jej zdanie popierają niektóre kobiety, pisząc, że wykonane zdjęcia są piękne, naturalne i artystyczne.

Co sądzicie o takich fotografiach?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż
@paulmontana.life, Instagram

Paul Montana postanowił pokazać na swoim Instagramie, jak jego żona przygotowywała się do ceremonii.

mąż
@paulmontana.life, Instagram

Mąż Ilony Felicjańskiej umieścił nagie zdjęcia byłej modelki.

mąż
@paulmontana.life, Instagram

Internauci są oburzeni, natomiast ani Ilona Felicjańska, ani Paul Montana nie widzą w fotografiach nic złego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Babciny sposób na przeziębienie. Pomaga też oczyścić naczynia krwionośne
  2. Policja wezwana do opuszczonego hotelu w Zakopanem. Widziano podejrzane błyski
  3. Żona Borysa Szyca szczerze o swojej chorobie. Ze względu na ciążę rzadko porusza temat
  4. 13-letni chłopiec odebrał sobie życie. Postrzelił się w głowę, zostawił list
  5. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułOgłoszenie o sprzedaży auta wywołało poruszenie. Wszystko przez jedno zdanie
Następny artykułNie żyje kultowa aktorka. Zagrała w ponad 100 filmach, zaczynała jako dziecko
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.