Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan – są razem od 2011 roku. Mają dwoje dzieci: córkę Hannę i syna Henryka. Jak wygląda ich życie na co dzień? Jak to jest być mężem znanej aktorki? 

Barbara i Rafał Szatanowie poznali się na próbach do musicalu „Hair”. Od razu zwrócili na siebie uwagę. Ich uczucie wybuchło tak gwałtownym płomieniem, że mężczyzna oświadczył się aktorce już po 5 miesiącach. Jak wygląda ich życie teraz, po upływie dekady?

Barbara Kurdej-Szatan i życie rodzinne: wyznanie Rafała Szatana

Basia Kurdej-Szatan tak wspominała początek znajomości z Rafałem w magazynie „Flesz”:

– Zawładnęło nami tak mocne uczucie, to były tak intensywne emocje, że szczerze mówiąc niewiele z tamtego okresu pamiętam. Niczego wtedy nie kontrolowałam. Wszystko działo się samo, szło, a właściwie biegło do przodu.

Po ślubie Barbara i Rafał przeprowadzili się do Warszawy, tutaj też urodziły się ich dzieci. Niedawno wydało się, że para przechodziła poważny kryzys małżeński (więcej TUTAJ), jednak po urodzeniu się Henryka w 2020 roku wszystko zaczęło wracać do normy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak w każdym związku są wzloty i upadki. Jak o codzienności z Barbarą Kurdej-Szatan mówił jej mąż? W programie „Dzień dobry TVN” nie mógł się jej nachwalić:

– Basia na każdym kroku daje mi odczuć, że jestem ważny. Liczy się z moim zdaniem. Czuję się przy niej facetem, wiem, że potrzebuje mojego wsparcia – opowiadał Rafał Szatan.

Okazuje się też, że Rafał Szatan nie wstydzi się ani nie unika rodzicielskich i domowych obowiązków. Pracowicie zajmował się córką Hanią i spełniał jako mąż i ojciec:

Wszystko w domu naprawię, ugotuję, przygotuję, przytulę, zaśpiewam i zagram. Lubię się nimi opiekować i domem zajmować – wyznał w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Wygląda na to, że Rafał Szatan jest zadowolony z domu, jaki stworzyli razem z Basią. Tylko pozazdrościć.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Źródło: DDTVN, Flesz, party.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć
2. Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci