Nie żyje bardzo młody i uwielbiany, szczególnie przez młodych ludzi, artysta. Mężczyzna miał tylko 26 lat. Fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało. W mediach pojawiły się informacje na temat tragicznych zdarzeń, jakie miały miejsce. Przyczynę śmierci potwierdziła policja.

Nie żyje bardzo młody mężczyzna. Miał 26 lat i był znanym muzykiem, szczególnie uwielbianym przez młodych ludzi. Zginął w tragicznych okolicznościach. 

Nie żyje King Von

King Von, uwielbiany, amerykański raper zginął w tragicznych okolicznościach. King Von miał zaledwie 26 lat, był bardzo sławny, a jego utwory szybko stawały się hitami. 

Gdy media obiegła smutna wiadomość o jego śmierci, wszyscy przeżyli szok. Raper był młody i w trakcie bardzo udanej twórczości. Jak się okazało, zginął w tragicznych okolicznościach.

W nocy 6 listopada mężczyzna brał udział, albo był tylko świadkiem bójki dwóch grup mężczyzn, którzy w apogeum konfliktu wyciągnęli broń palną, rozpętała się strzelanina. Postrzelony został King Von, a także jego menedżer. 

Mężczyzn przewieziono do szpitala. Menedżera udało się uratować, niestety King Von poniósł zbyt mocne obrażenia, by dało się go uratować. Okoliczności zdarzenia wyjaśniła policja:

-Fizyczna sprzeczka przerodziła się w wymianę ognia między grupami – powiedział Timothy Peek, zastępca komendanta policji w Atlancie, jak cytuje portal o2.pl.

  1. Kim jest nowa pierwsza dama USA? Mało kto pamięta, jaką scenę urządziła kilkanaście lat temu, gdy mąż chciał kandydować
  2. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  3. To już pewne. Stanie się 9 listopada. Polki i Polacy będą zdruzgotani decyzją

Kim był King Von?

King Von był raperem, bardzo zamożnym artystą. Urodził się w Chicago, całą młodość spędził w dzielnicy w Parkway Gardens. Raper odkąd zaczął dorastać, miał problemy z prawem, był wielokrotnie aresztowany, a raz oskarżony o udział w strzelaninie i postrzelenie człowieka. 

Gdy mężczyzna wybronił się i udowodnił swoją niewinność, jego przyjaciel postanowił, że rozpoczną muzyczną karierę. Lil Durk podpisał z nim kontrakt i od tej pory King Von piął się po szczycie kariery.

Jego utwory szybko stawały się hitami: Crazy Story, Likt that, What It’s like czy Rolling. Jego ostatni utwór wydany 21 lutego 2021 roku Took Her To The O był jak dotąd najsłynniejszym utworem. King Von otaczał się luksusowymi przedmiotami i samochodami, słyną ze swojej rozrzutności. Informacja o jego śmierci przygnębiła fanów, na jego Instagramie wciąż pojawiają się pełne smutku komentarze.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez V.Roy. (@kingvonfrmdao)

Fani są załamani smutną informacją

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
  2. Wojciech Cejrowski dodał niepokojący post. Podróżnik prosi tylko o modlitwę, fani drżą z obaw
  3. Która z osób przed chwilą popełniła zbrodnię? Tylko 5% ludzi potrafi wskazać właściwą postać, zagadka na logiczne myślenie
  4. Od dziś nowy zakaz, nikt się nie spodziewał. Premier podjął kolejną decyzję, już za 2 dni wszystko może się zmienić
  5. Pilny apel premiera, zwrócił się do jednej grupy Polaków. Nie ma ani chwili do stracenia
  6. Sesja narzeczeńska u Pawła z „Rolnik szuka żony”. Zakochani z Baśkami w tle
  7. Wyprze zwykłego schabowego, teraz króluje cebulowa panierka. Tani i banalny sposób na powalający smak

Źródła: o2.pl

 

 

Poprzedni artykułOd dziś nowy zakaz, nikt się nie spodziewał. Premier podjął kolejną decyzję, już za 2 dni wszystko może się zmienić
Następny artykułUla Chincz urodziła. Gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie maleństwa i zdradziła imię
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl