Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, o czym świadczy wiele niesamowitych historii. Opowieść o zwierzaku ze Stanów Zjednoczonych, który uciekł od rodziny adopcyjnej i przebiegł aż 60 km tylko po to, żeby zobaczyć swoją byłą trenerkę, wzruszyła internautów do łez. Kobieta postanowiła zatrzymać psa. Twierdzi, że to był cud.

Pies, zanim trafił do rodziny zastępczej, odbył terapię, która miała go przystosować do ponownego życia w rodzinie. Zwierzak, mimo że miał ciężkie przejścia za sobą, szybko odzyskał zaufanie do ludzi.

Pies uciekł od rodziny zastępczej

Seneca Krueger zajmuje się psią psychoterapią. Do kobiety zazwyczaj trafiają zwierzęta po przejściach, którymi trenerka się opiekuje i przystosowuje do adopcji. Zelda miała być kolejnym pupilem na liście, ale przeznaczenie postanowiło inaczej.

Kobieta widziała już wiele, ponieważ wychowała ponad 30 zwierzaków. Ten pies od początku był jednak inny. Przez pierwsze tygodnie musiał zażywać lekarstwa przeciwlękowe, ale szybko przyzwyczaił się do swojej trenerki, która także poczuła więź z psem.

  1. Kot każdego dnia żebrał w sklepie o mięso, którego nie zjadał. Sprzedawca odkrył jego tajemnicę, trudno powstrzymać łzy
  2. Sikorski nie zapłaci ani grosza, powołał się na „klauzulę sumienia”. Oberwało się TVP, Kurski nie będzie zadowolony
  3. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Niezwykła historia przyjaźni

Po dziesięciu dniach od adopcji Saneca otrzymała telefon, że pies uciekł od swojej nowej rodziny. W poszukiwania zaangażował się ogrom ludzi, a na ich czele stała sama trenerka. Dopiero po ponad dwóch miesiącach pies sam dotarł do swojej byłej psychoterapeutki. Przebył ponad 60 km, żeby znów móc znaleźć się w objęciach kobiety, która tym razem postanowiła go zatrzymać:

To był cud. Przez cały czas, gdy szukałam Zeldy, ona też mnie szukała podsumowała Krueger w rozmowie z portalem The Dodo.

Historie jak ta udowadniają, że warto zaopiekować się zwierzakiem. Psy potrafią bowiem odwdzięczyć się bezgraniczną miłością.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies
Fot. unsplash.com/ Fabian Gieske

Pies przebiegł 60 km, żeby znaleźć swoją trenerkę.

pies
fot. unsplash.com Daniele Franchi

Zwierzak uciekł od rodziny zastępczej.

pies
Fot. unsplash.com/Shane

To było przeznaczenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żółte ostrzeżenia dla 3 województw. Sytuacja będzie dramatyczna, zacznie się już wieczorem
  2. Stało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajów
  3. Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia
  4. Pies zobaczył samego siebie w telewizji. Włascicielka nagrała nieziemską reakcję
  5. Wychudzona suczka została znaleziona na śmietniku. Zdjęcia po kilku tygodniach zapierają dech
  6. Rewolucyjny przepis na placki ziemniaczane. Bajecznie proste i nieziemsko pyszne

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.