Pies i niemowlak to połączenie, które niejednego rodzica mogłoby przyprawić o zawrót głowy. Tak też było ze świeżo upieczoną mamą, która miała okazję obserwować narodziny niezwykłej więzi między jej dzieckiem i czworonogiem. Nagrany przez nią materiał stał się hitem w Internecie!

Zwierzęta różnie reagują na obecność nowego członka rodziny. Niektóre z nich stają się zazdrosne i próbują odwrócić uwagę od najmłodszego. Inne przejmują rolę opiekuna, strzegąc dziecka zupełnie jak swojego własnego potomka. Czworonożny bohater naszego artykułu przybrał dość zaskakującą postawę…

Pies i niemowlak w jednym domu

Na nagraniu obserwujemy dziecko, które spokojnie śpi w kojcu. Dokumentująca tę chwilę mama zastanawia się, gdzie schował się jej pupil- brązowy bokser z białymi łatkami. Właścicielka doskonale wiedziała, że pojawienie się w domu malucha będzie dla zwierzaka ogromnym szokiem. 

Spacerując po pokoju, dostrzegła, że jej pupil schował się pod łóżeczkiem dziecka. Warujący zwierzak wziął na siebie odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo. 

Ogromne poruszenie 

Gdy tylko najmłodszy członek rodziny obudził się i zaczął cicho popłakiwać, bokser momentalnie poderwał się z miejsca. Psiak zbliżył się do łóżka, ukradkiem na niego zerkając. Czworonóg chciał mieć pewność, że nic nie grozi maleństwu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ PORUSZAJĄCE NAGRANIE:

 Spójrzcie tylko na to wyjątkowe nagranie. 

pies i niemowlak
youtube.com

Psiak, który dotychczas stanowił oczko w głowie swoich właścicieli, musiał zmierzyć się z pojawieniem się nowego członka rodziny. Zwierzak wziął na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo malucha, warując pod jego łóżkiem. 

pies i niemowlak
youtube.com

Gdy tylko usłyszał płacz dziecka, natychmiast poderwał się z miejsca, by sprawdzić, czy nic mu nie grozi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wydawało mu się, że nikt nie zobaczył tego, co stało się przy basenie. Monitoring nagrał wszystko
  2. Bezdomny pies podszedł do panny młodej podczas ceremonii zaślubin. Z wycieńczenia zasnął na jej welonie
  3. Suczka została postrzelona 17 razy. Dziś prowadzi szczęśliwe życie i motywuje innych
  4. Pies orientuje się, że jest w drodze do weterynarza. Jego reakcja bawi do łez
  5. Pies podbiegł do księdza podczas mszy. Reakcja duchownego zaskoczyła wiernych

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

 

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.