Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 12.02.2020 10:06

Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele

poród
instagram.com/r_majdan

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan to temat na topie. Pierwsze wspólne dziecko Radosława Majdana i prezenterki TVN y jest bardzo wyczekane. Para ma zaplanowane już wszystko dotyczące przyjścia na świat ich syna. Były piłkarz zapytany o poród opowiedział dość dużo informacji, których przyszli ojcowie nie mają raczej w zwyczaju ujawniać.

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan zbliża się wielkimi krokami. Przyszły tata będzie debiutował w tej roli, dlatego jest bardzo przejęty. Zapytany o przebieg porodu uchyla rąbka tajemnicy i zapewnia, że chce przy nim być. Co jeszcze powiedział? Będziecie zaskoczeni.

Poród we dwoje

Nie jest już modne zostawianie rodzącej kobiety samej z tym wyzwaniem. Więcej ojców wybiera bycie przy swojej żonie, partnerce niż bierne czekanie na korytarzu. Radosław Majdan przyznał się, że taki ma plan i chce być obecny przy narodzinach swojego pierworodnego syna, które są już coraz bliżej.

-Jestem bardzo podekscytowany. Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył. Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi – wyjawił w rozmowie z Super Expressem.

  1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej
  2. W Bydgoszczy znaleziono ciała bliźniąt. Ich matka jest w ciężkim stanie, próbowała odebrać sobie życie

Ojcowskie obowiązki

Ojcowskie obowiązki są dla przyszłego taty jeszcze tajemnicą. Radosław Majdan przyznaje, że dopiero jest przed szkoleniem przez położną, która będzie uczyć go podstawowej opieki nad maluszkiem. Kąpiele i przewijanie nie mogą mieć przecież przed nowo upieczonym tatą żadnych tajemnic.

Na razie para podróżuje i cieszy się wspaniałym czasem w ich życiu. Każdy ruch Małgorzaty Rozenek-Majdan jest obserwowany przez fanów. Wszyscy z dużą życzliwością podchodzą do jej stanu, bo wiedzą, że gwieździe nie było łatwo zajść w ciążę. Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo doświadczona przez kłopoty z płodnością. O in vitro wie naprawdę wszystko.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

poród

Para noc oscarową spędziła w hotelu w Nowym Jorku.

poród

Małgorzata Rozenek-Majdan swoim wyjazdem do Nowego Jorku w stanie zaawansowanej ciąży wywołała falę komentarzy.

poród

Radosław Majdan nie może się doczekać bycia tatą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku i ich największe wady i zalety w randkowaniu. Niektóre zodiaki potrafią wszystko zepsuć
  2. Panna młoda dzień po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka
  3. Chłopiec dyskretnie położył rachunek na stoliku policjanta. Napisał na nim wiadomość, mężczyzna wybiegł za dzieckiem

Źródło: plotek.pl