Taniec z Gwiazdami pokochały tysiące Polaków. Teraz fani programu kibicują jego pięknej uczestniczce już nie na parkiecie, a w życiu prywatnym. Gwiazda jest w ciąży! Wesołą nowinę postawiła przekazać za pomocą jednej fotografii. 
 
Ciąża to niezwykle ekscytujący czas i nic dziwnego, że zniecierpliwieni, przyszli rodzice, wręcz nie mogą doczekać się, by podzielić się swoim szczęściem z całym światem. Jeszcze niedawno, uczestniczka popularnego programu Taniec z Gwiazdami, zachwyciła wszystkich swoją ślubną kreacją, teraz jednak przychodzi do nas z o wiele większą nowiną. 
 
 
Taniec z Gwiazdami: finalistka programu spodziewa się dziecka
 
Iwona Cichosz zachwyciła widzów swoimi popisami na parkiecie siódmej edycji wielkiego show Polsatu, Taniec z Gwiazdami. Głuchoniema uczestniczka, której partnerem był Stefano Terrazzino, przegrała walkę o Kryształową Kulę z Natalią Szroeder i finalnie zajęła zaszczytne drugie miejsce. Od tego czasu w życiu gwiazdy programu i Miss Świata Głuchoniemych 2016, zaszło wiele zmian, jednak największą z nich, Iwona Cichosz obwieściła zaledwie wczoraj, za pomocą pięknego zdjęcia.
 
 
We wrześniu 2019 roku, finalistka programu Taniec z Gwiazdami, wzięła ślub z miłością swojego życia. Kim jest mąż Iwony Cichosz? Mąż Iwony Cichosz to Truls S. Yggeseth. Mężczyzna również jest niesłyszący, działa w fundacjach i stowarzyszeniach na rzecz głuchoniemych oraz prowadzi własną firmę.
 
Małżeństwo na co dzień mieszka w Oslo, gdzie powoli przygotowuje się do powitania nowego członka rodziny. Chociaż doniesienia o ciąży pojawiły się już jakiś czas temu, Iwona Cichosz dopiero teraz podzieliła się wesołą nowiną ze swoimi obserwatorami. Gwiazda zamieściła na swoim Instagramie wzruszające zdjęcie. Kiedy spodziewa się narodzin dziecka?
  1. Jak mrozić chleb, by zachował świeżość? Wystarczy pamiętać o kilku kluczowych zasadach
  2. Żona legendarnego muzyka przekazała tragicznie wieści. Zmarł wczoraj na koronawirusa
  3. Dziewczyna go zostawiła. Chłopak na wizji odebrał sobie życie

Iwona Cichosz w ciąży. Kiedy rodzi?

Iwona Cichosz jest w ciąży, o czym poinformowała wczoraj na swoim Instagramie. Miss Głuchoniemych zamieściła tam piękną fotografię, na której czule pozuje z mężem, obejmując, już całkiem pokaźny, brzuszek. Szczęście przyszłych rodziców wręcz bije z ekranu! Kiedy Iwona Cichosz rodzi? 

– W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z Wami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy! – napisała w mediach społecznościowych finalistka programu Taniec z Gwiazdami

Wychodzi na to, że maluszek przyjdzie na świat już niebawem. Gratulujemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

taniec z gwiazdami
@iwonacichosz, Instagram

Iwona Cichosz pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fani gwiazdy składają jej liczne gratulacje.

taniec z gwiazdami
@iwonacichosz, Instagram

Iwona Cichosz w programie Taniec z Gwiazdami tańczyła w parze ze Stefano Terrazino. 

taniec z gwiazdami
@iwonacichosz, Instagram

Miss Głuchoniemych 2016 we wrześniu 2019 roku wzięła ślub. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  3. Sklep wymyślił, jak uniknąć osób kupujących na zapas. Wystarczy jedna kartka
  4. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  5. Ponad 22 tys. Polaków wróciło do kraju. Akcja #LOTdodomu przyniosła taki efekt w 7 dni
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

źródło: kozaczek.pl

Poprzedni artykułZarażeni klienci świadomie narażają kurierów. Kobieta alarmuje o dramatycznej sytuacji
Następny artykułCoraz więcej wiadomo o zmarłej 27-latce z koronawirusem. Syn widział ją tylko raz
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.