Lelum.pl > Grób

Grób

Piotr Machalica
08.03.2021 08:44 Wyjątkowy napis na nagrobku Piotra Machalicy. Żona aktora przynosi czerwone róże

Popularny aktor Piotr Machalica zmarł w grudniu ubiegłego roku z powodu zakażenia koronawirusem. Kilka miesięcy wcześniej, we wrześniu wziął ślub ze swoją ukochaną Aleksandrą. Niestety nie było im dane długo nacieszyć się małżeństwem, jednak prawdziwa miłość nigdy nie umiera. Małżonka zamieściła na jego grobie napis, który wyciska łzy z oczu. Już wkrótce miną cztery miesiące odkąd Piotr Machalica na zawsze zamknął swoje powieki. Jego grób znajdujący się w Częstochowie regularnie odwiedzany jest przez fanów i rodzinę. Małżonka zmarłego aktora zadbała o to, by wyglądał wyjątkowo.

Irena Kwiatkowska
04.03.2021 13:43 Irena Kwiatkowska zmarła 10 lat temu. Na widok grobu aktorki do oczu napływają łzy

Irena Kwiatkowska zmarła 10 lat temu, 3 marca 2011 roku. Pogrzeb odbył się 14 marca 2011 w bazylice św. Krzyża w Warszawie. Dziennikarze Super Expressu pokazali, jak obecnie wygląda grób artystki. Widok porusza – miejsce jest zadbane i widać, że bliscy pamiętają o wspaniałej ,,kobiecie pracującej” z Czterdziestolatka. Irena Kwiatkowska przeżyła 98 lat i mimo że od 10 lat nie ma jej z nami, widzowie wciąż ją wspominają. Była niezwykle utalentowaną i charyzmatyczną osobą, która potrafiła w sekundę wywoływać uśmiech widowni.

Irena Santor
06.01.2021 21:37 Odnaleźli grób córki Ireny Santor? Prawie nikt nie miał pojęcia o przykrej prawdzie

Ireny Santor z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Polska piosenkarka zyskała nieśmiertelną sławę, jednak mimo wielkiej popularności o jej życiu prywatnym nie wiemy za wiele. Niemalże wszystkie media piszą o tym, że Irena Santor jest bezdzietna, jednak w ostatnim czasie portal wp.pl przekazał, że w młodości miała być w ciąży. W związku z tym Super Express powziął odpowiednie kroki i odnalazł grób Sylwii Santor, pochowanej w grobie wspólnie ze Stanisławem Santorem, pierwszym mężem artystki. Czy odnaleźli grób córki piosenkarki? Irena Santor jest autorka kultowych utworów, które będą jeszcze długo pamiętane przez następne pokolenia. Jej niepowtarzalny głos oczarował miliony Polek i Polaków. Stąd wiele mówi się o jej życiu na scenie, jednak życie prywatne piosenkarki owiane jest tajemnicą.

zbigniew wodecki
27.12.2020 22:33 Zbigniew Wodecki odszedł 3 lata temu. Na widok jego grobu łzy same spływają po policzkach

Wspominając takie chwile, można przekonać się, jak czas szybko mija. Ponad trzy lata temu zmarł Zbigniew Wodecki, jeden z najwybitniejszych polskich piosenkarzy. Jego hity do dziś znają nawet najmłodsi Polacy. To niewiarygodne jak po tym czasie wygląda nagrobek doskonale wspominanego artysty. Ten widok sam wyciska łzy z oczu. Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku w wieku 67 lat. Pochowany został na cmentarzu Rakowickim w swoim rodzinnym Krakowie. Ludzie z wielką chęcią odwiedzają grób artysty i z bólem wspominają moment jego śmierci. Stojąc nad nagrobkiem ciężko powstrzymać lecące łzy.

Anna Przybylska
26.12.2020 21:28 Anna Przybylska dziś skończyłaby 42 lata. Widok jej grobu rozbija serce w pył

Anna Przybylska, piękna i niezwykle utalentowana aktorka odeszła z tego świata zbyt wcześnie. Była jedną z najbardziej uwielbianych osobistości, Polacy zawsze chętnie oglądali ją na ekranie w przeróżnych polskich produkcjach. Gdyby nie jej przedwczesna śmierć, aktorka świętowałaby dziś 42. urodziny. Niestety, teraz 26 grudnia jej fani mogą jedynie odwiedzić grób, którego widok aż ściska za serce. Anna Przybylska zdobyła popularność dzięki roli Marylki w serialu „Złotopolscy”. Od momentu kiedy jej postać pojawiła się w produkcji, cała Polska z miejsca pokochała zjawiskowo piękną Anię. Niestety, podstępna choroba zabrała ją z tego świata. Aktorka zmarła 6 lat temu na raka trzustki.

Gabriela Kownacka
20.12.2020 22:20 Pamiętacie Ankę z „Rodziny zastępczej”? Niestety odeszła, wygląd jej grobu wywołuje morze łez

Rodzina zastępcza była jednym z ulubionych seriali wielu polskich widzów, którzy do dziś z uśmiechem na twarzy wspominają jego bohaterów. Niestety, niemal 10 lat temu świat musiał pożegnać Gabrielę Kownacką, która wcieliła się w postać Anki Kwiatkowskiej. Wygląd grobu uwielbianej aktorki rozrywa serce. 7 grudnia 2010 na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie, rodzina, bliscy i przyjaciele, żegnali Gabrielę Kownacką. Aktorka, która zaskarbiła sobie sympatię widzów rolami w ponadczasowych produkcjach jak Rodzina zastępcza, Hallo Szpicbródka czy Kronika wypadków miłosnych, zmarła po sześcioletniej walce z rakiem, 30 listopada 2010 roku. Widok grobu gwiazdy napawa smutkiem.

TVP
16.12.2020 21:47 Grób Pawła Królikowskiego kilka miesięcy po śmierci. Porażający widok, łzy same napływają do oczu

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Ta śmierć była dla wszystkim dużym zaskoczeniem. Aktor miał wcześniej duże problemy zdrowotne, jednak wszystkim wydawało się, że zostały już dawno zażegnane. Dziś na grób aktora wciąż przychodzą fani, by oddać mu hołd. Aż trudno uwierzyć, jak wygląda to miejsce w tym momencie. Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbył się 5 marca w kościele Świętej Anny w Warszawie. Na uroczystość przybyła nieprawdopodobna ilość artystów, fanów i rodziny. Wszyscy żegnali aktora w najpiękniejszych słowach.

Witold Pyrkosz
03.12.2020 23:02 Witold Pyrkosz zmarł 6 lat temu. Widok jego grobu rozbija serce na milion kawałków, ciężko opanować łzy

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Śmierć aktora wstrząsnęła wszystkimi, szczególnie zaś fanami serialu M jak miłość, w którym aktor przez 17 lat wcielał się w rolę głowy rodziny Mostowiaków. W sieci pojawiły się zdjęcia grobu aktora, ten widok wzrusza i rozbija serce na milion kawałków. Z tego artykułu dowiesz się: Jak wygląda grób Witolda Pyrkosza Gdzie leży ukochany aktor Polaków Jak wyglądała ceremonia pogrzebowa Witolda Pyrkosza Dziennikarze Super Expressu dotarli do Góry Kalwarii, na cmentarz położony przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP, gdzie znajduje się grób Witolda Pyrkosza. Miejsce pochówku jest pełne zniczy i kwiatów.

gienek loska
10.10.2020 21:47 Przyszli i zabrali znicze dla Gienka Loski. Wszystko trafiło do śmieci, aż chce się płakać

Gienek Loska zmarł 9 września. Muzyk, który nawet kiedy osiągnął sławę, nie przestawał grać na ulicy, latami poruszał serca przechodniów. Teraz to oni chcieli dać mu coś od siebie i uczcić jego pamięć. Niestety, znicze i kwiaty, które miały być hołdem dla zmarłego artysty, zniknęły z pamiątkowego miejsca. Wszystko trafiło do worka na śmierci. Na ten widok trudno nie płakać.10 września świat obiegła tragiczna wiadomość. Zespół słynnego muzyka poinformował o śmierci swojego lidera. Gienek Loska zmarł w wieku 45 lat. W czwartek 8 października fani artysty, który dał poznać się polskiej publiczności w programie X-Factor, wygrywając finał jego pierwszej edycji, postanowili oddać mu hołd. Niestety, znicze, kwiaty, a nawet pamiątkowe zdjęcie, zniknęły.

Andrzej Zaucha
10.10.2020 19:32 29 lat temu zginął Andrzej Zaucha. Widok grobu uwielbianego wokalisty wywołuje łzy

Andrzej Zaucha zginął 29 lat temu, od kul zazdrosnego męża pięknej i młodej aktorki, Zuzanny Leśniak-Goulais. Jednak talent i muzyka niezwykłego artysty, sprawiły, że na zawsze zapisał się on na kartach muzycznej historii, nie tylko w Polsce. Jak dziś wygląda grób Andrzeja Zauchy? Sprawdzili to dziennikarze Super Expressu. Widok wywołuje łzy.10 października 1991 roku Polskę obiegła tragiczna wiadomość, a miliony ludzi pogrążyły się w głębokim smutku i żałobie. Właśnie tego dnia zginął wybitny artysta, Andrzej Zaucha. Dziś, w dniu 29 rocznicy śmierci muzyka, wspominamy jego talent. Jak po tylu latach wygląda miejsce ostatniego spoczynku mężczyzny? Ciężko pohamować łzy.

prl
07.10.2020 00:21 Zdjęcia grobu Ewy Demarczyk przyprawiają o ciarki. Smutny widok miejsca wiecznego spoczynku wielkiej gwiazdy

Grób Ewy Demarczyk dzisiaj wygląda zupełnie inaczej, niż mogliby się tego spodziewać fani artystki. Trzeba przyznać, że dla wielu osób to będzie z pewnością przykry widok. Nikt się tego nie spodziewał.Grób Ewy Demarczyk wywołuje w niektórych osobach naprawdę przykre emocje. Miejsce jej ostatniego spoczynku sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Widok tego miejsca wielu przyprawia o zły nastrój. Porażające, jej fani przecierają oczy z niedowierzania.

zofia czerwińska
17.09.2020 23:39 Zofia Czerwińska zmarła rok temu. Widok jej grobu zwala z nóg, łzy same zaczynają płynąć po policzkach

Zofia Czerwińska zmarła 13 marca 2019 roku w Warszawie. Jej śmierć wstrząsnęła wszystkimi, z polskiej sceny filmowej, teatralnej zniknęła najbarwniejsza postać ostatnich lat. Aktorka została pochowana na warszawskim Cmentarzu Komunalnym Północnym. Do sieci trafiło zdjęcie jej grobu, które zrobił Mariusz Szczygieł, jej wierny przyjaciel. Niewiarygodne, jak wygląda to miejsce.Zdjęcie grobu Zofii Czerwińskiej wzrusza. Aktorka została pochowana razem ze swoimi ukochanymi rodzicami. Jej przyjaciel Mariusz Szczygieł udostępnił wyciskające łzy zdjęcie, ale jak na wspomnienie wspaniałej aktorki przystało, opisał zabawną sytuację zakupu kwiatów nagrobnych. W uroczy sposób przyjaciel uczcił jej pamięć.

Witold Pyrkosz
16.09.2020 20:02 Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu. Widok jego grobu wywołuje morze łez, niewiarygodne, gdzie się znajduje

Witold Pyrkosz zmarł 22 kwietnia 2017 roku. Jego odejście wstrząsnęło wszystkimi, szczególnie zaś fanami i twórcami uwielbianego serialu M jak miłość, w którym aktor przez 17 lat wcielał się w rolę głowy rodziny Mostowiaków. Do sieci trafiło zdjęcie grobu artysty. Niesamowite jak wygląda i gdzie się znajduje. Witold Pyrkosz był uwielbianym aktorem. Szerszej publiczności kojarzy się przede wszystkim z serialem TVP, ale zagrał też wiele niezapomnianych ról. Widok grobu aktora powoduje, że łzy same napływają do oczu.

Zbigniew Wodecki
26.07.2020 09:12 Widok grobu Zbigniewa Wodeckiego wywołuje morze łez. Wstrząsające zdjęcia trafiły do sieci

Zbigniew Wodecki był jednym z najbardziej uwielbianych artystów w Polsce. Jego talent do śpiewania i grania na wielu instrumentach był powodem do dumy na arenie światowej. Śmierć artysty była prawdziwym ciosem dla wszystkich.Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 roku. Jego śmierć wstrząsnęła całą Polską. Rutynowy zabieg okazał się dla gwiazdora śmiertelnym i artysta nie obudził się już ze śpiączki, w którą zapadł 8 maja. Jego grób powoduje, że łzy same napływają do oczu.

Kora
14.07.2020 15:52 Niesamowite, na grobie Kory pojawił się wyjątkowy napis. Prawie 2 lata po śmierci artystki

Kora, wybitna artystka, której utwory zawsze pozostaną żywe, odeszła od nas niemal dwa lata temu. 28 lipca 2018 roku rodzina, bliscy, przyjaciele i fani żegnali piosenkarkę na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie, zostawiając na jej grobie stosy kwiatowych wiązanek. Jak informuje Se.pl, dziś nagrobek gwiazdy ma wyglądać zupełnie inaczej, a na jego płycie pojawił się wyjątkowy napis. 28 lipca 2018 Polskę obiegła niezwykle przejmująca i smutna informacja o śmierci jednej z największych artystek. Kora nie żyje. Gwiazda przegrała walkę z rakiem – głosiły nagłówki portali i gazet. Prawie dwa lata po śmierci gwiazdy jej grób wciąż jest jednym z najbarwniejszych miejsc na warszawskim cmentarzu, choć wygląda już zupełnie inaczej. Kora: grób artystki W lipcu 2018 roku Kora zmarła nad ranem w swoim mieszkaniu w Bliżowie. Piosenkarka zmarła na raka jajnika, mając 67 lat. Jak wspomniał podczas pogrzebu jej mąż Kamil Sipowicz, artystka przeszła piekło, choć do samego końca była aktywna i chciała żyć. Dziś grób piosenkarki wciąż odwiedza nie tylko jej rodzina i bliscy, ale również fani, a na jego płycie pojawiła się pewna zmiana. Jak donosi portal Se.pl, na nagrobku Kory pojawiło się niezwykłe przesłanie. Ruda, marmurowa płyta została ozdobiona dużym, białym słowem Kora, nad którym widnieje napis 1951 do nieskończoności. Nikt nie ma wątpliwości, że twórczość artystki zapewniła jej nieśmiertelność. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje gwiazda YouTube, była w 8. miesiącu ciąży RMF FM: Katastrofa na lotnisku w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie mają wątpliwości Gdzie znajduje się grób Kory? Miejsce pochówku Kory znajduje się nieopodal Alei Zasłużonych, w kwaterze „K” Cmentarza Wojskowego, w 14. rzędzie i oznaczone jest numerem 7. Kora, a właściwie Olga Aleksandra Sipowicz, to jedna z najważniejszych postaci polskiego rocka, która do 2008 roku stała na czele zespołu Maanam. Utwory takie jak Krakowski spleen, Cykady na Cykladach, Boskie Buenos czy Lucciola do dziś rozbrzmiewają w radiowych rozgłośniach. ZOBACZ ZDJĘCIE: Fot. instagram.com/kora_fanclub/ Kora zmarła 8 lipca 2018 roku. Dziś jej grób wygląda już zupełnie inaczej. ZOBACZ TEŻ: Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata Dramat na polskim lotnisku. 2 osoby nie żyją, maszyna runęła Aleksander Kwaśniewski w szczerych słowach o Andrzeju Dudzie. Nie zostawił na nim suchej nitki Zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Okazał się, że mąż gwiazdy TVN ma swoją mogiłę w Warszawie Jerzy Stuhr w bardzo ciężkim stanie. Aktor trafił do szpitala, podejrzewa się najgorsze Polski samolot runął na ziemię. Są ofiary śmiertelne, napływają smutne wiadomości źródło: se.pl

Czterdziestolatek
02.07.2020 21:42 Grób aktorki ”Czterdziestolatka” jest w strasznym stanie. Aż łzy napływają do oczu, przykro patrzeć

Jednym z zaniedbanych miejsc wiecznego spoczynku, jest grób aktorki Elżbiety Wieczorkowskiej, która zagrała w serialu Czterdziestolatek. Jak informuje Super Express, nawet jej pogrzeb, który odbył się w 1980 roku, należał do tych skromnych, a na uroczystości zjawiło się zaledwie kilka osób. Czterdziestolatek był niegdyś serialem uwielbianym przez miliony Polaków. Super Express w ramach najnowszego odcinka (Nie)zapomnianych odwiedził warszawskie Powązki, gdzie szczególną uwagę zwrócił na grób jednej z gwiazd produkcji. Aż ciężko uwierzyć, w jakim stanie jest jej miejsce pochówku. Łzy same cisną się do oczu.Gwiazda serialu Czterdziestolatek jest zapomnianaAktorka z serialu Czterdziestolatek spoczywa na cmentarzu w Warszawie. Jej grób jest jednak w opłakanym stanie. Choć wokół wiele nagrobków jest odnawianych, o tym wszyscy zapomnieli. Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla Antek Królikowski spotyka się z gwiazdą ”Pierwszej miłości”? ”Szedł z nią za rękę” Warszawski Cmentarz Powązkowski to miejsce, na którego terenie chowane są znane osobistości. Jego teren jest jednak ogromny — na jednej części znajdują się piękne, ekskluzywne nagrobki, a na innej zaś zapomniane miejsca pochówku w karygodnym stanie. Dlaczego nikt o to nie dba?

punkt szczepień
06.06.2020 10:12 Zniszczony grób uwielbianego polskiego aktora. Aż przykro patrzeć, mamy łzy w oczach

Co się stało z nagrobkiem aktora? Od śmierci gwiazdora minęło już 11 lat. Mimo iż pochowany został na wrocławskim cmentarzu w Alei zasłużonych, jego grób wymaga natychmiastowej renowacji. Jak wygląda mogiła Tadeusza Szymkowa? Grób bliskiej osoby to jedno z takich miejsc, gdzie czas na chwilę się zatrzymuje. Wracają wspomnienia, wiele niedokończonych rozmów i niezrealizowanych planów. Niestety, nagrobek jednego z uwielbianych polskich aktorów znajdujący się na wrocławskim cmentarzu, jest w opłakanym stanie. Widać, że Tadeusza Szymkowa dawno nikt nie odwiedzał.Grób jednego z polskich gwiazdorów przyprawia o dreszcze. Zaniedbana mogiła na jednej z alejek wrocławskiego cmentarza wydaje się zapomniana. Chcemy poświęcić chwilę, ku czci pamięci artysty, jakim był Tadeusz Szymków. Ewa Farna jeszcze nie była tak odważna. Zmysłowe zdjęcie odebrało fanom mowę Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego Lidl znów strzelił w dziesiątkę. Letnia oferta to prawdziwy hit za śmieszne pieniądze Wiemy, jak wygląda zaniedbany grób gwiazdora Tadeusz Szymków był aktorem znanym z takich hitów ekranowych jak Ekstradycja, Psy, Ja wam pokażę, Przedwiośnie czy Kroll. W latach 1998 – 2001 prowadził uwielbiany przez widzów program Telewizyjne biuro śledcze. Jak podaje se.pl, aktor zmagał się z nowotworem pęcherza. Zmarł we Wrocławskim szpitalu 10 stycznia 2009 roku po długiej i ciężkiej walce. O śmierci artysty poinformowała rzecznika prasowa Teatru Polskiego z filią we Wrocławiu – Kinga Wołoszyn. Gwiazdor był związany z Teatrem Polskim od 1997 roku i zagrał na jego deskach kilkadziesiąt spektakli. ZOBACZ ZDJĘCIE: Fot. TRICOLORS/East News Aktor zmarł, mając zaledwie 50 lat. Jego grób przyprawia o dreszcze Screenshot artykułu z SE.pl z dnia 05.06.20 „Zniszczony grób aktora „Ekstradycji”. Straszne choroby znanych Polaków. (Nie)zapomniani WIDEO” Reporterzy Super Expressu dotarli do zapomnianego grobu uwielbianego aktora. Na łamach portalu ukazały się fotografie, przedstawiające popękane zdjęcie na nagrobku artysty. ZOBACZ TEŻ: TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” kompletnie się zmieniła. W nowym wydaniu ciężko ją poznać Cała prawda o Małgorzacie Kożuchowskiej. Znany reżyser wyjawił, jaka naprawdę jest gwiazda Skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Bijatyka klientki z obsługą wstrząsnęła opinią publiczną Źródło: se.pl wikipedia.pl Grób aktora jest wykonany z różnego rodzaju kamieni w odcieniach szarości. Duża ilość zieleni wokoło w delikatny sposób odwraca uwagę od tego, jak bardzo zniszczone jest zdjęcie gwiazdora. Niestety – fotografia jest popękana w kilku miejscach. Mamy nadzieję, że ta część grobu szybko zostanie odnowiona i aktorowi zostanie oddany należny mu szacunek.

grób
03.03.2020 22:29 Odwiedzili grób córki Ewy Bem. Rozdzierający serce widok

Córka Ewy Bem pochowana została na cmentarzu w podwarszawskich Pyrach. Dziennikarze Super Expressu postanowili odwiedzić grób młodej i energicznej dziewczyny, która zmarła trzy lata temu. Pomimo upływu czasu widok w dalszym ciągu rozdziera serce. Przypomnijmy najważniejsze informacje z życia dziennikarki. Grób córki Ewy Bem w dalszym ciągu wywołuje masę emocji. Kobieta spoczęła na jednym z podwarszawskich cmentarzy. Przypomnijmy, że córka Ewy Bem o chorobie dowiedziała się w 2015 roku. Zmarła w październiku 2017 roku, osierocając dwójkę dzieci. Jej nagła śmierć miała znaczny wpłynęła na życie znanej piosenkarki. Z rozpaczy postanowiła przerwać karierę muzyczną.

  • 1
  • 2