Lelum.pl > Janusz Dzięcioł

Janusz Dzięcioł

Big Brother
23.04.2022 13:36 Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła

Na kultowym programie „Big Brother” wychowało się całe pokolenie widzów. Nie wszyscy jednak wiedzą, że losy wielu uczestników potoczyły się tragicznie. Janusz Dzięcioł zatriumfował w 1. edycji, a 18 lat później zginął tragicznie zaledwie kilkaset metrów od domu. Kiedy w 2001 roku na polskie ekrany zawitał kontrowersyjny program „Big Brother”, został dość entuzjastycznie przyjęty, zwłaszcza przez złaknionych telewizyjnej rozrywki młodych ludzi. Wypromował takie gwiazdy, jak Jola Rutowicz, Jarosław Jakimowicz, czy Marcin Najman. Nie jest jednak tajemnicą, że w medialnych kuluarach szepcze się o klątwie, jaka zawisła nad programem. Należy tu wspomnieć Józefa Warchoła, Annę Baranowską, Mariana Majewskiego czy Romana Szewczyka, którzy odeszli przedwcześnie z tego świata. Jednak najgłośniejsza śmierć miała miejsce w 2019 roku. Wówczas w tragicznych okolicznościach zginął Janusz Dzięcioł — poseł na sejm i zwycięzca 1. edycji popularnego reality show.

Janusz Dzięcioł
24.12.2021 18:15 Zwycięzca „Big Brothera” zginął tuż przed świętami dwa lata temu. Janusz Dzięcioł miał 65 lat

6 grudnia 2021 roku minęły dwa lata od tragicznej śmierci Janusza Dzięcioła – byłego posła na Sejm RP, a także zwycięzcy pierwszej polskiej edycji programu „Big Brother”. Gwiazdor stacji TVN zginął w wypadku na przejeździe kolejowym. Jak doszło do dramatu?

Big brother
14.09.2020 12:37 Pamiętacie zwycięzcę „Big Brothera”? Janusz Dzięcioł zginął tragicznie, jego śmierć wstrząsnęła wszystkimi

Big Brother: zwycięzca pierwszej edycji programu zginął tragicznie w wypadku. Śmierć Janusza Dzięcioła wstrząsnęła ogromną częścią Polaków, wielu nadal nie może w to uwierzyć. Współuczestnicy będą pamiętać o nim jeszcze długo, był dla nich niezwykle uprzejmy.Janusz Dzięcioł był zwycięzcą pierwszej edycji programu TVN Big Brother, która była emitowana w 2001 roku. Niestety w grudniu 2019 roku zginął w tragicznym wypadku. Jego śmierć była porażająca. Pamiętacie go z tego popularnego show?