Lelum.pl > Maciej Damięcki

Maciej Damięcki

Maciej Damięcki
22.11.2023 21:45 Tak Maciej Damięcki był traktowany na planie. Teresa Lipowska dopiero teraz wyznała całą prawdę

Wiadomość o śmierci Macieja Damięckiego wstrząsnęła mediami 17 listopada 2023 roku. Odejście aktora to wielki cios nie tylko dla jego bliskich, ale również milionów fanów, którzy wiernie śledzi jego dokonania na polskiej scenie artystycznej. Damięckiego postanowiło wspomnieć wiele gwiazd, w tym również Teresa Lipowska. Aktorka zdradziła, że miała okazję współpracować z artystą w jego ostatniej produkcji. Wyznała również, jak Damięcki był traktowany na planie.

Maciej Damięcki, operacja
18.11.2023 09:14 Damięcki usłyszał tragiczną diagnozę. Mało kto wiedział, co przechodził za życia. „Pilna operacja”

17 listopada był smutnym dniem dla świata kultury w Polsce. Media obiegła wieść o śmierci Macieja Damięckiego. Miliony fanów pogrążyły się w żałobie po odejściu wybitnego aktora. Pomimo wielkich sukcesów w karierze zmagał się on z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Musiał przejść pilną operację, by ratować życie.

Ewa Szykulska pożegnała Macieja Damięckiego
17.11.2023 22:21 Ewa Szykulska niedawno trafiła do szpitala. Widziała Damięckiego niedługo przed śmiercią. Smutne słowa

Ewa Szykulska niedawno zmagała się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Teraz w życiu aktorki wydarzyła się kolejna tragedia. Gwiazda pożegnała swojego kolegę z branży - Macieja Damięckiego.

Maciej Damięcki
12.02.2022 08:46 Napłynęły smutne wieści o 78-letnim Macieju Damięckim. Przekazała je żona aktora, z ZUS-u ma głodowe świadczenie

Maciej Damięcki ma za sobą wybitną karierę aktorską. W tym czasie docenili go widzowie oraz krytycy, ale jak się okazuje, nie Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wychodzi bowiem na to, że artysta otrzymuje bardzo niską emeryturę. Wspomniała o tym jego żona w rozmowie z serwisem Plejada.