Lelum.pl > Sanatorium Miłość

Sanatorium Miłość

Uczestnicy Sanatorium miłości
23.08.2022 19:23 Wiemy, co się dzieje z uczestnikami ostatniej edycji „Sanatorium miłości”. Smutne wieści o rozłamie w grupie

Uczestnicy 4. edycji programu „Sanatorium miłości” uchodzili za jedną z najbardziej zgranych ekip. Sami wielokrotnie podkreślali, że łączy ich bliska przyjaźń i są w stałym kontakcie. Jak się okazuje, ich relacje uległy zmianie. Seniorzy biorący udział w jednym z najpopularniejszych reality show w naszym kraju niekiedy stają się prawdziwymi gwiazdami, które wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów. Nie było inaczej w przypadku ostatniej edycji, która zakończyła się zaledwie kilka tygodni temu. O ich losach krążą niepokojące doniesienia.

Gerard i Iwona z Sanatorium miłości
07.08.2022 20:09 Co się dzieje z Gerardem z „Sanatorium miłości”? W programie znalazł miłość, teraz z tego korzysta. „Jestem szczęśliwy”

Na przełomie wszystkich edycji „Sanatorium miłości” widzowie poznali wiele ciekawych osobistości. Na ich oczach rodziły się przyjaźnie, uczucie jak i miłość. Wśród uczestników programu był m.in. Gerard, którego historia poruszyła wielu. Jak wygląda teraz jego życie? „Sanatorium miłości” to wyjątkowy format, który łączy ludzi i daje im możliwość przeżycia niesamowitych przygód. Szczerość i otwartość seniorów biorących udział w reality-show to wyjątkowe cechy, które są cenione przez widzów.

Sanatorium miłości
12.06.2022 16:31 Sanatorium miłości. Anna wyznała, jak naprawdę wygląda relacja Marioli i Piotra Huberta. „Miłość pięknie się rozwija”

Uczestniczka „Sanatorium miłości” wyznała, że pomiędzy seniorami rodzą się coraz głębsze uczucia. Mariola i Piotr Hubert mają bardzo ambitne plany. Cała trójka przeżyje wspólny wyjazd. „Sanatorium miłości” bije rekordy popularności wśród programów TVP. Każdy kolejny sezon przedstawia odbiorcom grupę sympatycznych seniorów, którzy poszukują przyjacielskich relacji, a nawet miłości. Czasami telewizyjne znajomości pozostają z uczestnikami na dłużej. Anna, która była jedną z ulubienic ostatniego sezonu „Sanatorium miłości” wyznała, jak wyglądają relacje jej programowych przyjaciół.

Sanatorium miłości
05.06.2022 14:26 Sypią się gratulacje. Władysław z 2 sezonu „Sanatorium miłości” ożenił się

Widzów programu TVP zaskoczyły radosne wiadomości. Szczerze pogratulowali uczestnikowi „Sanatorium miłości” nowej życiowej drogi. Każda odsłona telewizyjnego hitu przedstawia widzom grupę charyzmatycznych seniorów, którzy podczas wypoczynkowego turnusu próbują zawiązać przyjaźnie, a także romantyczne relacje. Cztery sezony programu udowodniły, że wiek nie jest przeszkodą w poszukiwaniu miłości. Przekonał się o tym Władysław, który wystąpił w drugiej serii „Sanatorium miłość”. Mężczyzna znalazł życiową partnerkę, a niedawno także się ożenił.

Sanatorium miłości
04.06.2022 10:48 „Sanatorium miłości”: Monika i Andrzej związali się po programie? Właśnie wyjawili prawdę o ich relacji

To kolejna para, która po zakończeniu programu „Sanatorium miłości” zaskakuje widzów. Relacja między seniorami wykracza już ponad przyjaźń. W jednym z wywiadów zdradzili co ich tak naprawdę łączy. Za nami kolejna edycja hitu TVP, który przyciąga ogromną ilość widzów do ekranów telewizora. Odbiorcy programu z zainteresowaniem obserwują rozwój relacji sympatycznych seniorów, którzy poszukują miłości. Między uczestnikami zawiązują się przyjaźnie a czasem również romantyczne relacje. Monika i Andrzej, którzy byli jednymi z ulubieńców widzów „Sanatorium miłości” zdradzili niedawno, jak wyglądają ich relacje. Choć programowe kamery ich opuściły, seniorzy nie przestają zaskakiwać.

Sanatorium miłości
29.05.2022 13:10 Uczestnicy „Sanatorium miłości” zaręczyli się! Natalia i Marek mają odważne plany

Niedawno media obiegła radosna wiadomość o zaręczynach ulubieńców programu „Sanatorium miłości”. Choć na antenie dochodziło do niemałych rozterek sercowych, ostatecznie para postawiła na wspólną przyszłość. Program TVP od kilku lat przyciąga spore grono fanów, którzy z zainteresowaniem oglądają perypetie szukających miłości seniorów. Czwarty sezon „Sanatorium miłości” wyłonił widzom parę ulubieńców, Natalię i Marka. Fani duetu mogą przeżywać prawdziwe chwile emocji, ponieważ ich ulubieńcy postanowili się zaręczyć. Para ma ambitne plany względem wspólnej przyszłości.

Marta Manowska
09.05.2022 18:59 Marta Manowska tęskni. Pokazała zdjęcie w objęciach Piotra Huberta z „Sanatorium miłości”

Marta Manowska była już zachwalana przez wielu uczestników programów, które prowadziła za to, jak empatyczną jest osobą. Po jej ostatniej aktywności w mediach społecznościowych widać, jak bliskie relacje nawiązywała z osobami, z którymi przyszło jej pracować przed kamerami. Marta Manowska udostępniła rozczulającą fotografię, na której widnieje jeden z kuracjuszy z ostatniego sezonu „Sanatorium miłości”.