Lelum.pl > Studniówka

Studniówka

studniówka
20.02.2023 20:24 Kosmiczna metamorfoza nauczycielki na studniówce. Zaskakujące, jak wyglądała

Coraz częściej w internecie publikowane są materiały ze imprez przedmaturalnych. Studniówka to jedna z ostatnich okazji na to, aby uczniowie mogli się wyszaleć. Furorę zrobiła ostatnio sukienka jednej z nauczycielek.Wszystko zostało opublikowane na tik toku. Jej metamorfozę śmiało można określić mianem internetowego viralu. Komentarze innych użytkowników są bardzo zachwalające.

studniówka
20.02.2023 18:12 Magiczny taniec ucznia z dyrektorką na studniówce wprawił wszystkich w osłupienie

Studniówka to jedna z ostatnich okazji dla maturzystów, aby się wyszaleć. Jedno nagranie z takiej imprezy obiegło internet. Taniec ucznia z dyrektorką własnej szkoły jest hitem sieci. Wiele osób imprezy studniówkowe pamięta przez całe życie. Symbolika stu dni do matury unosi się wówczas w powietrzu. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie dla jednego z uczniów.

dorota szelągowska
25.01.2020 11:40 Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie ze studniówki. Uwagę przykuwa jej fryzura, zaszalała

Dorota Szelągowska, polska prezenterka telewizyjna, ma bardzo określony wizerunek, z którym każdy z nas ją kojarzy. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że kobieta przeszła pewną drogę, zanim do tego dotarła. Ostatnio pozwoliła nam zobaczyć kawałek przeszłości z postaci zdjęcia ze swojej studniówki. Miała na niej bardzo charakterystyczną fryzurę i niezwykłą kreację. Styl prowadzącej programu Domowe rewolucje jest nam wszystkim dobrze znany. Dorota Szelągowska lubi trochę odważniejsze rozwiązania. Nie waha się zaszaleć z kolorem. I trzeba przyznać, zawsze wychodzi jej to świetnie. Dzięki nim jej zawsze pozytywne nastawienie jest jeszcze bardziej widoczne.