Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Przetakiewicz z torebką za 144 tysiące. Stać ją? Ma wiele biznesów, o których mało kto wie
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 17.01.2020 09:48

Joanna Przetakiewicz z torebką za 144 tysiące. Stać ją? Ma wiele biznesów, o których mało kto wie

TOREBKA
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 07.12.2019 Magiczna Gwiazdka z gwiazdami n/z: PRZETAKIEWICZ JOANNA

Torebka, z którą ostatnio została zauważona Joanna Przetakiewicz podczas wizyty u fryzjera, na pierwszy rzut oka wydaje się być dodatkiem jak każdy inny. Jednak kiedy dowiadujemy się, ile tak naprawdę kosztuje to akcesorium, natychmiast zmieniamy co do tego zdanie. Polska projektantka zapłaciła za nie grubo ponad 100 tysięcy złotych.

Mało kto mógłby pozwolić sobie na tak kosztowny dodatek, ale Joanna Przetakiewicz jest prawdziwą bizneswoman. Skórzana torebka z Hermesa to coś, co idealnie pasuje do jej stylu i stanowiska. Każdy przecież powinien się spodziewać, że założycielka i dyrektor marki modowej będzie nosić tylko to, co najlepsze.

Torebka za 144 tysiące. Co robi Joanna Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz jest dyrektor kreatywną domu mody La Mania. Projektantka, założycielka modowej marki, przedsiębiorca, a z wykształcenia — radca prawny. Kobieta jest prawdziwym człowiekiem renesansu, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Fakt, że jej torebka kosztowała 144 tysiące złotych, przestaje dziwić, kiedy weźmiemy to pod uwagę.

Projektantka bardzo wcześnie zaczęła interesować się biznesem. To wtedy, w 1992 roku, będąc na trzecim roku studiów, wraz ze swoją bratową założyła firmę Vita-Dent, jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce.

Ile zarabia Joanna Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz zarabia z pewnością poważne pieniądze. Kiedy w 2017 roku była gościem w programie Pudelek Show, powiedziała, że projektant taki jak ona może zarabiać nawet 100 tysięcy złotych miesięcznie. To kwota, od której większości z nas aż kręci się w głowie, wyjaśnia jednak, dlaczego torebka od Hermesa to dla niej normalny dodatek.

Projektantka jest dyrektor kreatywną założonego przez siebie domu mody La Mania. Marka powstała w 2010 roku przy pomocy Karla Lagerfelda, a w zeszłym roku powiększyła ją o La Mania Home.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

torebka

Projektantka może pozwolić sobie na takie dodatki.

torebka

Jej torebka kosztowała 144 tysiące złotych.

torebka

Projektantka musi ubierać się modnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Gniezno: poród odbył się na środku ulicy. Matka nie miała pojęcia, że jest w ciąży
  4. Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy
  5. Była przekonana, że spodziewa się dziecka. Badanie ujawniło coś zupełnie innego
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródła: msn.com, wideo.wp.pl