TVN to kuźnia talentów, a na jego skrzydłach rośnie kolejna gwiazda młodego pokolenia. Okazało się, że aktorka jednego z czołowych seriali stacji, w przeszłości zmagała się ze straszną chorobą. Młoda kobieta skutki odczuwa do dziś. Byłam na granicy życia i śmierci – wspomina w rozmowie z Wysokimi Obcasami Extra
 
Jest piękna i zdolna. Zagrała jedną z głównych postaci w popularnym serialu TVN, a także pokazała swój talent aktorski w takich produkcjach jak Rojst czy nagrodzonym Złotymi Lwami filmie Nina. Marianna Kowalewska wznosi się na wyżyny swojej kariery i na łamach Wysokich Obcasów Extra dzieli się swoimi bolesnymi przeżyciami. Młoda aktorka była bliska śmierci. 
 

Gwiazda TVN ciężko chorowała

Gwiazda TVN ciężko chorowała. 24-letnia aktorka nie boi mówić się o swoich przeżyciach. Młoda kobieta w rozmowie z miesięcznikiem przyznała, że była gotowa na śmierć i doświadczyła czegoś, co odmieniło jej życie. 

– Ważyłam 34 kg i byłam na granicy życia i śmierci. Nie mogłam jeść i wyłam z bólu. Piłam tylko, a i tak wypływała ze mnie sama krew. Lekarze nagle zdecydowali się mnie operować, bo szło już o ratowanie mojego życia – wyznała w szczerej rozmowie. 

Kiedy gwiazda TVN zdążyła skończyć gimnazjum, zachorowała na wrzodziejące zapalenie jelita. Jak wyznała w wywiadzie, pół wakacji przeleżała w szpitalu, a kiedy usłyszała pierwszą diagnozę, wyła jak zwierzę. Lekarze podejrzewali nowotwór jelita grubego. Przez trzy lata nie byli w stanie dobrać dla niej lekarstwa. Operacja była konieczna. Młodą dziewczynę poinformowano, że będzie miała stomię. Jak widać, nie przeszkodziło jej to w zdobyciu uznania i rozwoju artystycznym. Aktorka postanowiła pójść o krok dalej. 

  1. Małgorzata Kożuchowska nie miała grać w „Rodzince.pl”. Chciano inną aktorkę, gwiazdę TVN
  2. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę
  3. Syn Agaty Młynarskiej to ciacho. Gwiazda w końcu pokazała zdjęcie 31-latka

Czym jest stomia?

Stomia jest to otwór w dolnej części brzucha, przez który chirurg wyprowadza fragment jelita, inaczej nazywany sztucznym odbytem. Stomia jest różowoczerwona, ma od 2 do 5 mm średnicy i wystaje ponad skórę do kilkudziesięciu milimetrów. Osoby ze stomią jelitową muszą korzystać ze specjalnego worka stomijnego, do którego wpada teść jelitowa. 

Gwiazda TVN nie wstydzi się o tym mówić. Na swoim przykładzie pokazuje, że ze stomią można normalnie funkcjonować i spełniać swoje marzenia. Co więcej, Marianna Kowalewska promuje markę bieliźniarską, która w swojej ofercie ma również specjalistyczną bieliznę dla stomiczek

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
instagram.com/mariankakowalewska

Aktorka czuje się pewnie w swoim ciele. 

tvn
Kadr z serialu Pułapka, FilmPolski.pl

Gwiazda TVN nigdy się nie poddała. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Sprzedał swój telefon i zapomniał wykasować nagrań. Wiadomo, co ojczym robił 6-letniemu chłopcu
  4. Ogłoszenie o pracę wywołało prawdziwą burzę. Wymagania ciągną się w nieskończoność, a pensja? Głodowa
  5. Kamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: onet.pl

Poprzedni artykułAnna Milewska kończy dziś 89 lat. Przypomnijmy, jak wyglądała w młodości. Niesamowite
Następny artykułAdoptowany chłopiec zalewał się łzami, gdy usypiano jego psa. W domu wyznał mamie prawdę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.