Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wydano oświadczenie. Koncert Beaty P. odwołany
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.09.2021 16:23

Wydano oświadczenie. Koncert Beaty P. odwołany

Screen z koncertu na Polsacie

Teraz to już oficjalne: Beata P. nie pojawi się na festiwalu Miasto Muzyka by Empik, jaki odbędzie się na warszawskim lotnisku Bemowo. Organizatorzy mają za to kilka dobrych wiadomości.

Beata P. jeszcze niedawno była ulubienicą festiwali muzycznych. Tylko w tym roku wystąpiła na SuperHit Sopot Festiwal, na którym zaśpiewała takie przeboje, jak „Upiłam się tobą” i „Płynie w nas gorąca krew”.

Festiwal Miasto Muzyka miał odbyć się w dniach 25-26 września na Bemowie. Informowaliśmy o tym TUTAJ. Beata P. miała być gościem pierwszego dnia imprezy. Niestety, organizatorzy nie tylko odwołali jej występ, ale też przenieśli festiwal na przyszły rok.

Festiwal Miasto Muzyka przeniesiony na 2022 rok

Organizatorzy festiwalu opublikowali na Facebooku specjalny komunikat, w którym poinformowali o wszystkich zmianach. Uzasadnili też swoją decyzję, związaną z odwołaniem koncertu Beaty P.:

– Mamy dla was przykrą informację: zdecydowaliśmy o odwołaniu koncertu Beaty, a tym samym pierwszego dnia Festiwalu Miasto Muzyka by Empik. Chcemy, aby wydarzenie spełniło wasze oczekiwania – było naprawdę wyjątkowe i zaskakujące.

Twórcy festiwalu dodali też, że zmiana kształtu tak dużego projektu wymaga czasu, dlatego koncert JIMIKA „Historia Polskiego Hip-Hopu” został przeniesiony na 12 czerwca 2022 roku.

Na ten sam dzień, czyli 12 czerwca przyszłego roku, zapowiedziano występy wielu innych artystów:

– Tego dnia wystąpi również Kizo oraz zapowiadani wcześniej goście: Margaret, Igo, Rosalie oraz Kukon.

Organizator zapewnił, że wszystkie kupione wcześniej bilety zachowują ważność i uprawniają do wejścia na wydarzenie 12 czerwca. Pozwolą także wziąć udział w próbach JIMKA z orkiestrą.

W ogłoszeniu organizatorów festiwalu obiecano też, że w najbliższych dniach drogą mailową zostanie przesłanych więcej szczegółów, wraz z informacją, jak odebrać wejściówki na spotkanie z JIMKIEM i innymi gośćmi Miasta Muzyki.

Ogłoszenie organizatorów Miasto Muzyka by Empik:

Źródło: wp.pl, Facebook

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę