Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
Robert Głowacki
Robert Głowacki 23.08.2019 13:47

Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań

isntagram.com@tacogemingwayfanpage/kingarusin

Zięć Taco Hemingway? To z pewnością marzenie niejednej matki, jednak czy Kinga Rusin jest zadowolona z wyboru swojej młodszej córki? Iga Lis od ponad roku spotyka się z popularnym raperem i wszystko wskazuje na to, że to już coś poważniejszego. Prowadząca Dzień Dobry TVN stanęła w ogniu pytań dotyczących przyszłego zięcia. Jesteście ciekawi, co powiedziała?

Czy Taco Hemingway to dobrze zapowiadający się zięć? Kinga Rusin od ponad roku unika tematu rapera jak ognia, jednak podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN nie mogła uniknąć pytań dotyczących przyszłego zięcia. Gwiazda Dzień Dobry TVN starała się udzielać wymijających odpowiedzi, jednak nie udało jej się wszystkiego ukryć. Co Kinga Rusin powiedziała o Taco?

Czy Taco Hemingway to dobrze zapowiadający się zięć?

Młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa od ponad roku spotyka się z Taco Hemingway’em. Para unika medialnego zgiełku, a ich wspólne zdjęcia to niespotykana rzadkość, nawet w mediach społecznościowych. Kinga Rusin od samego początku związku swojej córki z raperem jest pytana o swoje zdanie na temat Taco. W ciągu ostatniego roku regularnie nie wypowiadała się na temat swojego przyszłego zięcia, tłumacząc, że tym samym szanuje prywatność swojej córki, która może nie życzyć sobie, aby ta wypowiadała się publicznie na temat jej związku. Tym razem podczas jesiennej ramówki TVN prowadząca Dzień Dobry TVN ponownie stanęła w ogniu pytań dotyczących rapera.

Standardowo unikała odpowiedzi, jednak tym razem zdradziła nieco więcej niż do tej pory. Na pytanie dziennikarza portalu Interia czy Taco Hemingway to dobrze zapowiadający się zięć odpowiedziała, że nie wie, jednak reporter poszedł za ciosem i kontynuował temat rapera. Kinga Rusin była nadal powściągliwa, jednak przyznała, że słucha jego muzyki i go bardzo lubi, co świetnie wróży na przyszłość. Nie jest tajemnicą, że relacje na linii: zięć-teściowa bywają różne.

Czy Taco Hemingway poprosi Igę Lis o rękę?

Wiele wskazuje na to, że to bardzo prawdopodobne, a wnioskujemy tak z tekstów Taco z jego najnowszej płyty. W ostatnich dwóch ze swoich płyt raper chętnie przemycał odrobinę informacji na temat swojego związku z Igą, co błyskawicznie wyłapali słuchacze. Tym razem w jednym ze swoich najnowszych utworów śpiewa o małżeństwie, a dokładniej o „desperackim posmaku małżeńskiej zazdrości„. Czyżby zwiastowało to zaręczyny? Z pewnością ślub córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa z Taco Hemingway’em byłby wydarzeniem dekady.

Zobacz zdjęcia Igi Lis i Taco Hemingway’a:

zięć

Taco Hemingway i Iga Lis spotykają się od ponad roku.

zięć

Para chroni swoją prywatność.

zięć

Kinga Rusin przyznała, że bardzo lubi przyszłego zięcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed 18 lat. Fani: ” Im starsza, tym lepsza”
  3. Agata Młynarska dostała nowy program. Legenda telewizji została twarzą nowej stacji
  4. Mieszkańcy wsi na Mazurach wspominają Piotra Woźniaka-Staraka , ich słowa są poruszające
  5. Beata Tyszkiewicz broniła Agnieszki Woźniak-Starak przed krzywdzącymi pomówieniami kilka lat temu. Co dokładnie powiedziała?
  6. Wysypał kawę na folię aluminiową i ją podpalił. Gdy poznasz powód, też będziesz tak robić
  7. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce