Związek to poważna decyzja i inwestycja naszych uczuć i czasu. Czasem zostajemy ze sobą tylko z przyzwyczajenia, warto więc zdać sobie z tego sprawę. Gdy snujemy plany na przyszłość, chcemy wiedzieć, że obok nas jest na pewno ta osoba, na której nam zależy i z którą będziemy szczęśliwi. Dlatego warto zadać sobie dwa podstawowe pytania, które rozwieją nasze wątpliwości w tej kwestii. 

Jeśli na choć jedno z dwóch pytań odpowiesz przecząco, możesz być pewna, że to nie jest osoba, z którą tak naprawdę chcesz być. Zerwanie brzmi przerażająco i na pewno nie jest niczym miłym, jednak czasem lepiej podjąć tę decyzję wcześniej, zanim zdecydujemy się na poważne kroki w naszej relacji.

Związek – kiedy wiadomo, że to przetrwa?

Zadając sobie te pytania, bądźmy same ze sobą szczere. W zasadzie uczciwa odpowiedź przyjdzie nam chwilę po tym, jak przeczytamy pytanie. Jeśli odpowiesz twierdząco, bez żadnego zawahania się, z pewnością znalazłaś swoją prawdziwą miłość, jeśli zaprzeczysz, przemyśl dokładnie tę relację.

  1. Czy gdybyś mogła cofnąć czas do początku tego związku, wciąż chciałabyś w nim być? 

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco, twój partner jest na pewno tym, kogo szukasz. Najwidoczniej nie wyobrażasz sobie bez niego życia, a związek, który rozpoczęliście, nie przyniósł ci żadnego zawodu. Nawet z przyjemnością cofnęłabyś czas, żeby przeżyć wspólne chwile raz jeszcze. Jeśli nie umiesz powiedzieć tak, on nie jest tym, kogo szukasz na wspólną przyszłość.

  1. Najgorszy znak zodiaku. Jeżeli możesz, unikaj go jak ognia, znajomość z nim pozostawi tylko łzy
  2. Poszukiwana puma wraz z właścicielem. Ujawniono porażające fakty nt. całej sprawy, możliwe, że zwierze się męczy
  3. Pilny apel ministerstwa zdrowia do nas wszystkich. Chodzi o dzisiejsze wybory prezydenckie

Czy powinnam zerwać z chłopakiem?

     2. Gdybyś w tej chwili została singielką, czy wciąż chciałabyś się spotykać z dotychczasowym partnerem? 

Gdy odpowiadasz na to pytanie, wyobraź sobie, że kompletnie się nie znacie, a twoje odrzucenie nie sprawiłoby mu bólu. Jesteś wolna, randkujesz, czy chciałabyś go spotkać na swojej drodze? Czy gdyby podszedł do ciebie w klubie, restauracji na ulicy, dałabyś się zaprosić na randkę?

Jeśli nie masz wątpliwości, że tak, z pewnością wybrałaś na swojego chłopaka bratnią duszę i mężczyznę, który bardzo ci się podoba. Jeśli w pierwszej chwili pomyślałaś nie, nie warto tracić czasu, nie łączy was miłość, a może to być tylko przywiązanie. Swoje wątpliwości skonfrontuj z pięcioma oznakami wypalenia związku, które podpowiada psycholog.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

związek
Fot.pexels.com/cottonbro

Relacja z mężczyzną powinna przynosić ci szczęście, jeśli nie czujesz się dobrze, jeśli nie jesteś go pewna, lepiej nie tracić czasu i z nim zerwać.

związek
fot.pexels.com/cottonbro

Wspólne spędzanie czasu powinno sprawiać wam obojgu przyjemność.

związek
fot. pxhere.com/pl/photo/1558665

Sprzeczki są normalne i zdarzają się w każdym związku. Czasem nie potrafimy się jednak dogadać w fundamentalnych kwestiach, co jest sygnałem, że może związaliśmy się nie z tym człowiekiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata
  2. Co stało się z urną Piotra Woźniaka-Staraka? SE ujawnia nowe fakty
  3. Najgorętsze zdjęcie Anny Muchy. Aktorka kusi, jak nigdy. Fani oszaleli na punkcie jednej fotki
  4. Justyna Steczkowska pokazała się jak ją Bóg stworzył. Zapierające dech zdjęcia obiegły sieć
  5. Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw

źródło: papilot.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl