Andrzej Strzelecki walczył z bezlitosnym nowotworem płuc i oskrzeli. Niestety, jedyna nadzieja, którą niosły leki ze Stanów Zjednoczonych, nie zdążyły dotrzeć na czas. Aktor zmarł 17 lipca, mając 68 lat. Niewiele osób wie, że gwiazdor miał wyjątkową pasję, której poświęcił większą część swojego życia.

Andrzej Strzelecki do końca miał przy sobie najbliższych. Cały kraj był zaangażowany w walkę z jego nieustępliwą chorobą. Pasja, którą w sobie odkrył, znacząco odmieniła jego życia, tylko nieliczni zdawali sobie z tego sprawę.

Andrzej Strzelecki miał ukrytą pasję i ogromny talent

Aktor zajmował się nie tylko serialami i teatrem. Widzowie mogą go pamiętać również z wystąpień kabaretowo satyrycznych a jedynie nieliczni, odnajdą go we wspomnieniach związanych z jego wyjątkową pasją. Gwiazdor miał słabość do jednego, nietypowego sportu.

Andrzej Strzelecki od lat pasjonował się grą w golfa. Jego zainteresowanie tą dziedziną zaowocowało wydaniem książki w 2007 roku. Aktor wielokrotnie zajmował wysokie stanowiska jako członek zarządu Polskiego Związku Golfa oraz zdobył wiele nagród w turniejach.

  1. We wrześniu uczniów czekają ogromne zmiany. Resort edukacji wydał rozporządzenie
  2. Czy Łukasz Szumowski nagle odchodzi z Ministerstwa Zdrowia? Zadziwiające doniesienia obiegły media, wreszcie sam odpowiedział
  3. Pamiętacie piękną Esmeraldę? Niestety, smutny los dotknął odtwórczynię głównej roli

Andrzej Strzelecki nie żyje — wspomnienia znanego artysty

O tragicznej wiadomości poinformowaliśmy niedawno. Andrzej Strzelecki swoją śmiercią zasmucił całą Polskę, za zdrowie uwielbianego aktora trzymali kciuki wszyscy. Zbiórka udostępniona przez jego córkę na sprowadzenie specjalistycznego leku udała się, niestety — medykamenty nie zdążyły dotrzeć do Polski.

Andrzej Strzelecki na zawsze zapisał się w historii polskiej kinematografii. Pasją do golfa zaraził część swojej rodziny, przyjaciół i znajomych ze środowiska medialnego. Mamy nadzieję, że pamięć o nim nigdy nie zginie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Andrzej Strzelecki
fot. EASTNEWS
Andrzej Strzelecki – EA
@MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Andrzej Strzelecki miał niezwykłą pasję.

Andrzej Strzelecki
fot. EASTNEWS
Andrzej Strzelecki – EA
@TRICOLORS/East News

Aktor napisał książkę poświęconą swojej wyjątkowej pasji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotlety mielone po szwedzku są bezkonkurencyjne. Polacy je pokochają, dzięki kultowym składnikom
  2. Wiemy, co dalej z maseczkami. Łukasz Szumowski powiedział wszystko
  3. Śpiewał słynne ”Kaczuszki”, niestety nie żyje. Media obiegła bardzo smutna wiadomość
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Jacek Kurski bierze ślub kościelny. Udało mu się unieważnić poprzednie małżeństwo?
  6. Piotr Gąsowski w żałobie. Śmiertelna choroba nie dała za wygraną

Źródło: fakt.pl

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.