Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Britney Spears jest ubezwłasnowolniona. Fani wstrząśnięci, właśnie przegrała w sądzie, ojciec dalej kontroluje jej życie
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 11.11.2020 21:40

Britney Spears jest ubezwłasnowolniona. Fani wstrząśnięci, właśnie przegrała w sądzie, ojciec dalej kontroluje jej życie

fot. instagram.com/britneyspears

Britney Spears jest ubezwłasnowolniona przez swojego ojca. Uwielbianą artystkę łączą z rodzicielem bardzo dziwne relacje. Britney mimo tego, że ma 38 lat wciąż pozostaje zależna od ojca, który opiekuje się także jej majątkiem. Gwiazda znów przegrała w sądzie walkę o swoją niezależność.

Historia Britney i jej ojca jest bardzo skomplikowana. Gwiazda, która, zdawałoby się, ma wszystko, co potrzebne do szczęścia od najmłodszych lat musiała mierzyć się z nadopiekuńczością ojca. Mężczyzna znalazł sposób, by stanowić o swojej córce mimo tego, że ta ma już 38 lat. Britney Spears przegrała kolejny proces w tej sprawie.

Britney Spears ojciec

Britney Spears: ojciec gwiazdy to Jamie Spears, który od dzieciństwa pilnował, by jego córka dążyła gładko po drodze do wspaniałej kariery. Od małego więc Britney zarabiała pieniądze i występowała pod czujnym okiem swojego ojca.

Niestety, te naciski ze strony rodziny nie skończyły się dla gwiazdy najlepiej. Britney przeszła załamanie nerwowe, depresję, kilka razy udawała się na odwyk. To jednak nie stało się powodem do przemyśleń nad swoim zachowaniem dla jej rodziny, okazało się, ojciec artystki odnalazł w tym idealną okazję, by swoją córkę ubezwłasnowolnić.

Załamanie psychiczne wykorzystał do tego, by pełnić nad córką opiekę kuratorską, a więc decydować o każdym aspekcie jej życia, a także o jej majątku. Britney nie podpisuje umów, nie zamieszcza postów na Instagramie i nie zarabia bez uprzedniej konsultacji z ojcem.

Britney jest mamą dwóch synów, którzy przez ograniczenia, jakie artystce są narzucone, nie mają możliwości widzieć się z matką. W końcu gwiazda powiedziała dość i założyła swojemu tacie sprawę sądową o oddalenie kuratorstwa. Znów przegrała. Teraz jednak zaznaczyła, że dopóki ojciec nie odda jej wolności, ona nie wróci na scenę.

  1. Wprowadzają weekendowy lockdown, nie było innej możliwości. Kobiety i mężczyźni z sąsiedniego kraju mierzą się z nową rzeczywistością
  2. TVN ostrzega, Polacy muszą się przygotować. Meteorolodzy nie mają złudzeń, chodzi o nadchodzącą zimę
  3. Melania Trump podpisała intercyzę. Na co może liczyć po rozwodzie? Poprzednie żony prezydenta dostały grube miliony

Wolna Britney Spears

Fani artystki domyślają, że gwiazda jest bardzo nieszczęśliwa a wszystko, co robi, jest uzależnione od decyzji swojego ojca. Dlatego powstał ruch free Britney, fani wspierają gwiazdę i głośno mówią o działaniu jej ojca.

Tymczasem w sąd nie znalazł wystarczających powodów, by przychylić się do wniosku Britney o oddalenie kuratorstwa ojca. Mimo że jak podaje bbc.com, prawniczka artystki zapewniała, że gwiazda boi się rodziciela i nie utrzymuje z nim kontaktów i może sama o sobie decydować.

Sąd jednak oddalił powództwo, prawniczka Jamiego Spears’a zapewniła, że ojciec robi wszystko by ochronić swoją córkę i dać jej poczucie bezpieczeństwa. Nic jednak nie wskazuje na to, że faktycznie tak jest.

Do sprawy odniosła się także matka Britney, Lenny Spears, za pomocą swojego prawnika wydała oświadczenie, w którym wyraziła swoją przykrość wobec decyzji sądu, a relację gwiazdy z ojcem określiła jako toksyczną. Co więcej, powiedziała, że w każdej rodzinie zdarzają się spory, jednak ta nie należy do normalnych rodzin.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

britney spears

Gwiazda pozostaje w kontakcie z fanami, jednak jej mediami społecznościowymi rządzi jej ojciec. Fani doszukują się więc ukrytych przesłanek o tym, że gwiazda jest nieszczęśliwa i ubezwłasnowolniona.

britney spears

Gwiazda rozpoczęła karierę bardzo młodo, od początku pod czujnym okiem ojca.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Ojciec uważa, że musi sprawować opiekę nad gwiazdą, bo ta jest załamana psychicznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Artur Barciś stoczył walkę z koronawirusem. Wiemy, jak teraz czuje się uwielbiany aktor
  2. Byli małżeństwem 4 dni. Podczas podróży poślubnej doszło do tragedii, niewyobrażalny dramat
  3. Ola i Rafał z ”Love Island” rozstali się? Niestety, fani są niemal pewni, wiele wskazuje, że ich relacje nie sa dobre
  4. Martyna Wojciechowska bez ubrań. Widok zapiera w dech w piersiach, jest przepiękna
  5. Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej o Edycie Górniak: ”swoją wiedzę ma z czasów starożytności”
  6. Niechciane leżą wszędzie na ulicy, a można na nich łatwo zarobić. Mało kto zdaje sobie sprawę
  7. Uszykuj sobie kilka słoiczków i codziennie zażyj 3 płaskie łyżki – nie mniej ni więcej. Nie ma lepszego sposobu na jesienne osłabienie

Źródło: bbc.com