Lelum.pl

fot. facebook.com/polsat

Doda znalazła ukochanego. „Moje serce jest zajęte”, wzruszający komunikat gwiazdy

6 Listopada 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Nieoczekiwany finał programu „12 kroków do miłości”. Doda znalazła miłość. W rozmowie z terapeutą wprost przyznała, że jej serce jest zajęte. Sama z trudem panowała nad emocjami, jej radość udzieliła się także ekspertowi. Poruszające słowa o nowym ukochanym. 

Nieoczekiwany finał programu „12 kroków do miłości”. Doda znalazła miłość. W rozmowie z terapeutą wprost przyznała, że jej serce jest zajęte. Sama z trudem panowała nad emocjami, jej radość udzieliła się także ekspertowi. Poruszające słowa o nowym ukochanym. 

Szeroko komentowana seria dobiegła końca i tym samym media obiegło zaskakujące wyznanie bohaterki. Choć wielu widzów sceptycznie odnosiło się do sukcesu, w finałowym odcinku Doda przyznała, że odnalazła miłość. Czy to któryś z kandydatów?

Nieoczekiwany finał programu „Doda. 12 kroków do miłości”

Program „12 kroków do miłości” spotkał się z bardzo ekspresyjnym odbiorem wśród widzów Polsatu. Fani mogli odnieść wrażenie, że Gwiazdka przyszła w połowie roku — show było hojnym źródłem wiedzy na temat ich idolki i jej życia . W ciągu ponad dwóch miesięcy na ekranie padło tak wiele niezwykłych wyznań, że trudno zliczyć je wszystkie.

Najważniejsze z nich usłyszeliśmy jednak w finale. Na tem moment czekali nie tylko zagorzali zwolennicy, ale i wszyscy widzowie, których zaciekawiły poszukiwania wokalistki. Spośród kandydatów miała wybrać przyszłego partnera. Część widzów twierdziła, że program był jedynie formą potężnej, długotrwałej i budżetowej promocji, a gwiazda ostatecznie oświadczy, że woli być sama.

Tymczasem, podczas rozmowy z psychologiem Leszkiem Mellibrudą nieoczekiwanie oświadczyła, że… znalazła ukochanego. Ekspert aż postawił oczy w słup i podobnie jak ona, z trudem utrzymywał ekscytację na wodzy. Prawda wyszła na jaw, kiedy zapytał gwiazdę o kandydatów.

– Myślisz, że z tego może się coś rodzić?

– Myślę, że nie może się z tego coś rodzić, ponieważ moje serce jest zajęte – wypaliła.

Doda jest zakochana. Mówiąc o nowej miłości z trudem powstrzymywała emocje

Zaskoczony terapeuta stwierdził, że jest to nowość. Doda potwierdziła swoje słowa: „Jestem zakochana”. Oczywiście chciał dowiedzieć się więcej — zapytał, czy szczęśliwym wybrankiem jest jeden z mężczyzn, których mogliśmy poznać na ekranie. Na rozjaśnionej twarzy wokalistki już witał uśmiech. Zaprzeczyła jednak.

– Jest to sytuacja stosunkowo świeża. Znamy się wcześniej, ale uczucie między nami narodziło się po programie i to też dało mi dużo do myślenia, jak ten program wiele u mnie zmienił […] Dał mi przestrzeń na narodzenie się zupełnie innego rodzaju relacji. Dlatego nie żałuję ani chwili w tym reality – przyznała.

Mellibruda był zachwycony jej słowami. Jeszcze raz podkreślił, że program ten miał przecież na celu właśnie przepracowanie wydarzeń z przeszłości i bycie pewnego rodzaju drogowskazem dla widzów na podstawie doświadczeń ich idolki.

– Jeżeli szukacie miłości, to przestańcie. Po prostu. Miłość znajdzie was sama potwierdziła, a jej oczy zaszkliły się. – Wtedy, kiedy pokochacie swoje życie. A ja musiałam pokochać swoje życie, bo przeszłam przez piekło. Byłam rozgoryczona, rozżalona. 

Doda podkreśliła, że nie chce, aby to brzmiało jak „happy end”. Sama boi się przyszłości i nie wie, co się wydarzy. Ważne jest jednak dla niej to, co ma teraz.

– Miłość to nawet nie jest 50 procent. Proza życia, wspólne problemy, wyzwania, ten czas weryfikuje wszystko i wszystkich […] Po prostu moim marzeniem jest chwycić go za rękę i po prostu już jej nie puścić i żeby on mnie nie puścił. I to wszystko podsumowała.

Doda
Doda
Doda

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Robert Stockinger znika z „Dzień Dobry TVN”. Przykre wieści o jego zdrowiu trafiły do mediów

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]