Karol Strasburger nie krył zaskoczenia. Jak się okazało, młodsza o 37 lat żona aktora, skrywała przed mężem ogromny sekret, z którego gwiazdor w ogóle nie zdawał sobie sprawy. Nagle prawda wyszła na jaw. Trzeba przyznać, że Małgorzata Strasburger świetnie to sobie zaplanowała. Na mężczyznę czekała prawdziwa niespodzianka.

Choć mówi się, że w małżeństwie nie ma miejsca na sekrety, najwidoczniej Małgorzata Strasburger jest innego zdania. Kiedy Karol Strasburger odkrył, co młodsza żona robiła za jego plecami, nie mógł w to uwierzyć.

Karol Strasburger i niespodzianka od żony

Karol Strasburger i Małgorzata Strasburger pobrali się w 2019 roku. Choć nie mała różnica wieku między małżonkami stała się tematem dyskusji, zakochani udowodnili, że prawdziwa miłość nie zna wieku. Dodatkowo już kilka miesięcy po ceremonii, bo w listopadzie, zostali rodzicami. Jednak jak się okazuje, teraz żona aktora postanowiła zgotować mu prawdziwą niespodziankę.

Loluś nie miał wieczoru kawalerskiego w sierpniu przed naszym ślubem, ani pępkowego w listopadzie, z okazji narodzin naszej córeczki, dlatego chciałam mu to oddać i zorganizowałam mu wieczór niespodziankę przy okazji siedemdziesiątych trzecich urodzin – powiedziała w rozmowie z tygodnikiem Na żywo Małgorzata Strasburger. Gwiazdor niczego się nie spodziewał.

  1. Niesamowite, na grobie Kory pojawił się wyjątkowy napis. Prawie 2 lata po śmierci artystki
  2. Pilne oświadczenie rodziny Jerzego Stuhra. Mają tylko jedną ważną prośbę, apel do mediów
  3. Minister zdrowia apeluje do wszystkich. Chodzi o jedną rzecz, którą robimy przed wakacyjnym wyjazdem

Karol Strasburger zaskoczony przez bliskich

Jak zdradziła w rozmowie z tygodnikiem kobieta, miał być to typowo męski wieczór, a ona i mała Laura pojawiły się na nim zaledwie na chwilkę. Małgorzata Strasburger wszystko bardzo dobrze zaplanowała. Pod pretekstem nagrań do programu Kulisy sławy, zabrała męża do SPA pod Konstancinem, gdzie już czekali jego przyjaciele. 

To był dla mnie szok. Wzruszyłem się urodzinowym tortem, pięknymi życzeniami, a reszta kolegów odśpiewała „Sto lat” i wręczyła ogromną kartkę z życzeniami –  powiedział w rozmowie z Na żywo Karol Strasburger, który niczego się nie spodziewał. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

karol strasburger
Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 20.11.2018. Hotel Belotto Gala konkursu Kobieca Marka Roku n/z: Karol Strasburger

Karol Strasburger został zaskoczony przez swoją o 37 lat młodszą żonę. Okazało się, że wybranka przygotowała mu przyjęcie niespodziankę. Gwiazdor o niczym nie miał pojęcia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  2. Skandal w Wieliczce. Druzgocące zdjęcie obiegło internet. Włos jeży się na głowie
  3. Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę
  4. Małgorzata Socha ma koronawirusa? Zawieszono zdjęcia do „Przyjaciółek”, kilkadziesiąt osób z ekipy zagrożonych
  5. Agata Duda i Kinga Duda zachwyciły strojami. Miały ukryty przekaz, różnił je jeden ważny detal
  6. Karol Strasburger ukrywa swoją małą córeczkę. Jeden z powodów jest bardzo smutny

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułMowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć
Następny artykułMaciej Stuhr zabrał głos w sprawie ojca. Powiedział w jakim naprawdę jest stanie, wciąż przebywa w szpitalu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.