Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Katarzyny Dowbor miał jej za złe, że go zostawiła? Wzruszające wyznanie Macieja Dowbora
Robert Głowacki
Robert Głowacki 27.02.2019 17:33

Syn Katarzyny Dowbor miał jej za złe, że go zostawiła? Wzruszające wyznanie Macieja Dowbora

Irena dziedzic
Fot.youtube.com

Katarzyna Dowbor: syn znanej prezenterki miał jej za złe, że ta go zostawiła? W rozmowie z dwutygodnikiem Viva Maciej Dowbor opowiedział o swoim dzieciństwie i niełatwych relacjach ze znaną mamą. Z wywiadu wynika, że dzieciństwo znanego dziennikarza nie były wcale kolorowe. Przeczytajcie wzruszające wyznanie Macieja Dowbora.

Maciej Dowbor przez lata musiał wychodzić z cienia znanej matki i udowadniać, że jest znanym dziennikarzem, nie tylko ze względu na nazwisko. Po kilku latach ciężkiej pracy udało mu się osiągnąć stabilną pozycję w polskiej branży rozrywkowej. Jak kiedyś wyglądały jego relacje z matką? Katarzyna Dowbor: syn miał do niej żal, że go zostawiła?

Katarzyna Dowbor: syn miał żal do dziennikarki?

Katarzyna Dowbor jest teraz już jedną z kultowych postaci polskiej telewizji. Jej droga na medialny szczyt była bardzo kręta, prezenterka nie miała łatwego życia. Ciążą w wieku 19 lat, problemy w miłości i olbrzymie ambicje zawodowe dziennikarki okazały się dla niej ogromną szkołą życia. Relacje prezenterki z jej pierwszym synem nie były łatwe na samym początku.

Gdy Maciej miał osiem lat, wyjechał z ojcem do Niemiec, gdyż ten dostał kontrakt na uczelni w Paderborn. Kiedy po dwóch latach wrócił do Polski doznał prawdziwego szoku kulturowego. Nie było mu łatwo odnaleźć w polskiej rzeczywistości. Musiał nadrobić wiele materiału w szkole, nabawił się wielu kompleksów. Nowe życie zaczął, dopiero gdy przyjechał do mamy, do Warszawy. Na pytanie, czy ma żal do swojej matki, że wyjechała z ich rodzinnego miasta Maciej Dowbor odpowiada wymijająco.

Starałem się nie mieć żalu. W pewnym sensie ją rozumiałem; miała 19 lat, gdy się urodziłem. […] Moja przeprowadzka wtedy to była dla nas druga szansa na relację matki i syna. […] A tak nasze stosunki są dobre. […] Muszę przyznać, że wiele się od mamy nauczyłem, to mi pomogło zwłaszcza w telewizji.- zwierzył się dziennikarz w rozmowie z Vivą.

Kim jest żona Macieja Dowbora?

Jak sam wspomniał w wywiadzie dla Vivy!, Maciej Dowbor, gdy był dzieckiem nie miał wzorca idealnej rodziny. Jego rodzicie rozwiedli się, gdy ten był jeszcze mały, mocno to przeżył. Sytuacje z dzieciństwa mocno wpłynęły na jego postrzeganie związku w dorosłym życiu. Prywatnie dziennikarz jest w związki małżeńskim ze znaną aktorką- Joanną Koroniewską. Dowbor jest szczęśliwym ojcem i mężem. Nie zawsze było jednak tak kolorowo. Kilka lat temu para przeżywała kryzys, z którego na szczęście udało im się wyjść.

Jeśli doświadczasz straty, bo rozpada ci się rodzina, to wiesz, jak to boli. I nie chcesz tego drugi raz przeżyć. […] Czasem warto się oddalić, by docenić to, co się dostało od życia. Asia jest wyjątkowa. Oboje mieliście szczęście, że się spotkaliśmy- wyznaje w rozmowie z Vivą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Dowbor: syn

Katarzyna Dowbor ma za sobą trudne początki. Już w wieku 19 lat urodziła swojego syna Macieja.

Katarzyna Dowbor: syn

Maciej Dowbor odziedziczył talent po mamie i tak jak ona pracuje w telewizji.

Katarzyna Dowbor: syn

Prywatnie aktor od wielu lat jest związany z aktorką- Joanna Koroniewską.

Katarzyna Dowbor: syn

Relacje między matką a synem nie zawsze były idealne.

Katarzyna Dowbor: syn

Podobno syn miał mieć żal do matki, że ta tak wcześnie opuściła ich dom rodzinny w Toruniu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile lat ma Anna Dymna? Była przepiękna, dzisiaj też wygląda niesamowicie
  2. Syn Doroty Wellman to prawdziwa zagadka. Nie znajdziecie go na Instagramie
  3. Jak zachęcić do zabawy kota, który jest leniwy? Proste sposoby
  4. Co studiował Marcin Prokop? Wykształcenie prowadzącego DD TVN jest imponujące

źródło:viva.pl